I directeur, de heer mr. W.F.J. Wester- mann, gestreefd naar een groepsvorming. Tot die tijd waren het min of meer individu ele vestigingen. Dat groeps-concept stelt nog steeds de complete horecadienstverle- ning centraal. Die wordt uitgevoerd in mid denklasse bedrijven, tegen midden-prij zen, waarbij we ons richten op publiek in de middengroepen". En dat zijn niet alleen de per auto reizende zakenlieden? "Nee", be toogt Van Straten, "wij mikken ook hpel duidelijk op de particuliere markt met bij voorbeeld speciale weekend tarieven". GEEN ZWEMBAD De gast zal in het Postiljon Motel tever- Panne-bier in speciale pullen t.g.v. het bereiken van het hoogste punt in Bunnik. T De toepassing van de nieuwe huisstijl op het drukwerk.y geefs zoeken naar een zwembad, een sau na, een bowlingbaan of meer van dit soort zaken, die een verblijf buitenshuis extra aantrekkelijk maken. "Dat soort voorzie ningen past niet in onze filosofie", verdui delijkt de heer J. van Straten. "Het zijn za ken waar de enkeling gebruik van maakt, maar die door eenieder moeten worden be taald. En dat strookt niet met ons prijsbe leid". BETER UIT Geen luxueuze extra's dus, in de Postiljon Motels. Maar wel een vriendelijke sfeer en entourage, die de gasten moet doen thuis- voelen. Om het gezicht van Postiljon Mo tels duidelijk naar de consumenten over te brengen èn om tegelijkertijd wat meer be kendheid te krijgen, is het afgelopen jaar hard gewerkt aan een marketingplan, waarin een nieuwe huisstijl een belangrijke plaats inneemt. Van Straten daarover: "Als groep van mo tels is de kracht gelegen in de herkenbaar heid van je produkt, dat komt vooral tot ui ting in de "verpakking" daarvan. En aan die herkenbaarheid bleek het nogal te schorten. Een onderzoek onder consumen ten wees uit dat het begrip "Postiljon Mo tels" laag scoorde. Ook het oude beeld merk bleek niet bekend. Wij vonden zelf trouwens al dat het niet langer aansloot bij ons produkt". Er werd een nieuw beeld merk ontworpen -een gestyleerd paarde- hoofd- dat in de toekomst ook de gevels van de vestigingen duidelijk als Postiljon Motel herkenbaar moet gaan maken. In de nieu we aanpak paste ook een naamsverande ring: Van "Postiljon Pleisterplaatsen" werd de groep omgedoopt in "Postiljon Motels". De verandering van naam werd ingevoerd mede met het oog op de buitenlandse be zoekers, die 30% van de gasten vormen. De naam van de holding luidt thans: Postil jon Beheer b.v. "We hebben een uitste kend produkt, nü gaan we het communice ren" zegt de heer J. van Straten. "In '82 starten we met een intensieve reclame-cam pagne. Advertenties in de regionale bladen en spots op de radio. Nieuwe slogan daarin zal zijn: "Beter uit bij Postiljon Motels". Want wij vinden echt dat de klant bij ons beter uit is. Zowel wat betreft kwaliteit als prijs. En hij is bij ons ook echt "uit", wordt daar enthousiast aan toegevoegd. 1982 wordt een belangrijk jaar in de nog korte geschiedenis van de Postiljon Motel groep. Dan moet blijken of, met een nieuw gezicht, de opgaande lijn van de afgelopen jaren vastgehouden kan worden. Zélf ziet men de toekomst met optimisme tegemoet: aan het enthousiasme en de inzet van de medewerkers zal het niet liggen! 9 POSTILJON ONrHAAUücpf^^ BllOEKOFFE tó*> POSTILION MOTELS

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 9