citeit beschikt de nieuwe automaat over een betere koeling. Ook kunnen blikjes èn fles jes uit één automaat worden verkregen. De verlichte voorzijde van de, geheel in Pepsi- Cola uitmonstering gestoken, automaat biedt bovendien overal een opvallende aan blik. Door een operator kunnen tevens ver koopacties in het programma worden inge bracht, bijvoorbeeld 2 halen 1 betalen. An dere aantrekkelijke voordelen: de auto maat is storingsvrij wanneer er vreemd geld, kromme munten of spijkers in wor den geworpen en is (voor zover mogelijk) bestand tegen vandalisme. Natuurlijk wa ren alle Vrumona produkten aanwezig. De meeste aandacht ging hierbij uit naar Sour- cy. Als speciale actie kreeg men bij afname van vijf kratten 20 cl Sourcy één krat naar keuze gratis. PRIMEUR VOOR VRUMONA Er waren dit jaar drie kleine wijzigingen in de posities van de huisjes. Het winkeltje waar reclame-artikelen gekocht konden worden en het Vrumona-huisje hadden van plaats gewisseld. Vrumona had dit jaar meer ruimte nodig om zijn nieuwe fris automaten te demonstreren. Automaten bestemd voor winkelcentra, stations, sport hallen en de 'bij-het-werk-markt' (scholen, kantines e.d.). Als eerste van Europa pre senteerde Vrumona deze 'bold-look' auto maten. Een geheel nieuw type automaat, voorzien van een volledig automatisch geldwisselsysteem. Naast een grotere capa- DIVERSE PROEFLOKALEN EN UITSCHENKBUFFETTEN Net als vorig jaar kon men zich ook een drankje laten inschenken bij de Els La Vera-, Evita- en Jagermeisterstand. Bij aankoop van iedere fles Evita kreeg men bovendien het inmiddels bekende Evita glaasje. Ook de Paradisidames waren weer volop in actie om belangstellenden deze grapefruitlikeur te laten proeven. In de daarvoor bestemde ruimtes kon men ook de door Heineken geïmporteerde buiten landse bieren, de Reuchlin wijnen en de ge distilleerd produkten van Duncan, Gilbey Matheson proeven. Nieuw bij dit D.G.M.-assortiment was de witte rum van Ron-d'Oro. Er is hard aan gewerkt om Ron-d'Oro white Rum op de beurs te kun nen introduceren. Deze rum uit Port of Spain is door zijn grote helderheid perfect om te mixen. Een ieder die de gelegenheid te baat nam om een glaasje van dit zesde produkt uit het D.G.M.-assortiment te proeven, was bijzonder verrast door de mil de en zuivere smaak. Ter introductie gold deze dagen dat bij aankoop van 23 flessen D.G.M.-gedistilleerd, waarvan minimaal zes flessen witte rum, één fles Ron-d'Oro white Rum gratis werd verkregen. Ook de 26e Horecava kan weer als geslaagd worden beschouwd, ondanks het feit dat er ruim 72.000 bezoekers, 6.000 minder dan vorig jaar, zijn geweest. Dit vindt zijn oor zaak in het feit dat op verzoek van de stand houders bezoekers selectiever zijn uitgeno digd, alleen scholieren uit het middelbaar en hoger (beroeps) onderwijs zijn toegela ten en het feit dat velen verhinderd waren te komen daar zij in de eerste week van het nieuwe jaar de balans moesten opmaken. Om die reden zal volgend jaar de Horecava in de tweede week van januari plaatsvin den. nederlan0 m

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 5