aard werd ook de ploeg van ploegleider Herman Krott voor 1982 aan de pers voorge steld. In het negentiende jaar dat Amstel een ploeg op de weg brengt, zullen zes nieuwe renners voor Amstel uitkomen: Albert Harren, Mathieu Hermans, Marco van der Hulst, Hans van Staten, Geert Jan Theunisse en Nando Bijster. Voorts wordt de Amsteléquipe gevormd door Jos Alberts, Luciën Gödde, Arie Hassink, Henk Havik, Gerrit Möhlmann, Rik Moor man, Theo Peeters, John Pirard, Gerrie Takens, Teun van Vliet en Harry Wolters. C. Dekkers en W. Schuuring zijn de masseurs; J. de Wit en J. Spenkelink de mecaniciens. Ruiters zetten BESTE BEENTJE VOOR IN ZUIDLAREN (7) Namens ons concern werden op 10 december '81 twee prijzen uitgereikt tijdens het Internationaal Concours Hippique in Zuidlaren. De heer W. van den Berg, rayon leider van het horecagebied Groningen/Friesland/Drente overhandigde de Pepsi-Cola prijs aan de West-Duitser Reiner Klimke die de 's mid dags verreden Dressuurproef Intermediaire had gewonnen. De eveneens uit W-Duitsland afkomstige huidige wereld kampioen Gerd Wiltfang schreef op dezelfde dag het jachtspringconcours op zijn naam. Daarvoor mocht hij uit handen van de heer J.G. Teeken (hoofd van het horeca gebied Groningen/Friesland/ Drente) de door ons concern beschikbaar gestelde Heineken Prijs in ontvangst nemen. Ondanks het slechte weer was de publieke belangstelling bij het jachtspringconcours in de Prins Bernhardhoeve erg groot. De Heineken spanwa- gen die drie dagen in de omge ving zou rijden, moest door de weersomstandigheden echter onverrichterzake terugkeren. Middels verkoopstands, reclameborden in de piste en een 2xk m hoog Heineken glas bij de entree was ons concern voorts vertegenwoordigd. UNICUM SCHOOT EEN HEINEKEN BOK (8) Op initiatief van de hand- boogschietclub Unicum heeft onlangs een voor ons concern uniek evenement plaatsge vonden. De leden van de schietclub, gevormd door validen en minder validen, hadden voorgesteld op bier viltjes te schieten. Inhakend op de tijd van het jaar is hier de wedstrijd 'Bokbierviltje- Schieten' uit voortgekomen. In het met Heineken bokbier- materiaal versierde revalida tiecentrum Nieuw Unicum te Zandvoort vond de wedstrijd plaats. Er waren drie catego- riën deelnemers. De 3e klas- schutters schoten op een viltje van normale grootte, de 2e klasse op bokbierviltjes met een doorsnede van 9,3 cm en de le klas-schutters hadden een viltje van 6,5 cm doorsnee als schietschijf. De nummers één uit de drie groepen kregen tenslotte na afloop van dit treffen van de heer N. A. Wassenaar van de afdeling reclame service een Heineken Bok-beeldje als prijs. STADSPRINS DEN BOSCH IS MR. J. Th. KAPPELLE Dit jaar viert de stad Eindhoven haar 750-jarig bestaan. Een van de eerste festiviteiten ter gelegenheid van deze mijlpaal was het Prinsenweekend op 9 en 10 januari, waarvoor alle stads- prinsen en oud-stadsprinsen van Nederland uitgenodigd waren. Circa 1400 prinsen en oud-prinsen hebben hieraan gehoor gegeven. Gekleed in rokkostuum met steek (het prinsenkostuum mochten zij pas in de carnavalperiode dragen) namen zij deel aan het eerste programma-onderdeel: de Prinsen-Carnavalzitting op de zaterdagavond. Een keur van artiesten trad hierbij op zodat de zitting zeer carnava lesk verliep. Op de zondag werd aangevangen met een Eucharistieviering, waarna -tot het concert- een grootse ontvangst plaatsvond. Elf Nederlandse bedrijven, waar onder ons concern, zorgden er met hun kraampjes voor dat het de gasten aan niets ontbrak, terwijl ze de laatste prinselijke nieuwtjes uitwisselden. Een van de prinsen die met zijn gevolg aanwezig was, was Prins Amadeiro XXII, stads- prins van Oeteldonk (Den Bosch). In het dagelijks leven heet hij mr. J. Th. Kappelle en is hoofd van de concernstaf dienst public relations van Heineken in Amsterdam. Sinds 14 november 1981 mag hij zich stadsprins van Oetel donk noemen. Ook de heer A.H. Heineken (op de foto derde van rechts) was in Eindhoven aanwezig en wel als een van de elf ere-gasten die door de prinsen waren verko zen. Andere ere-gasten waren onder meer Willem Duys, Peter Post en Neelie Smit-Kroes. AMSTEL AMSTEL 19

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 19