nieumsajlBHej Feestelijke PRIMEUR (1-2) Elk jaar is het een wed strijd tussen de vele wijn importeurs om de eerste Beaujolais als eerste in het land te krijgen. Wijnhandel Reuchlin van de G.W.N. deed het dit jaar zeer snel. Per vliegtuig waren de dozen Beaujolais Primeur naar Schiphol gevlogen, waar zijspancoureur Cees Boer klaar stond om hen razendsnel naar Motel Heiloo te brengen Daar ontkurkte mr. dr. C. Berkhouwer vervolgens de eerste fles Bouchard père et fils. Op 16 november vond in de Heineken Hoek op het Leidseplein te Amsterdam een feest plaats voor de Amster damse restaurateurs ter gele genheid van de Beaujolais Primeur presentatie. Hiertoe was de Heineken Hoek met vele displays feestelijk aange kleed. In de Bokma Bodega stond tevens een uitgebreid assortiment overige Bouchard wijnen ter kennismaking aan de restaurateurs. Op foto 2 ziet u het ontkurken van de eerste fles door de heer Berk houwer. Op foto 1 ziet u links de heer F. Steneker (redacteur Slijtersvakblad) en in het midden de heer V.F. Tromer (hoofd horecagebied Amster dam en Utrecht) aan wie de eerste glazen werden uitge schonken door de heer G. van Gent (rechts), verte genwoordiger van Reuchlin. STREEKGERICHTE HEINEKENACTIE IN TWENTE (3) Van oktober tot en met 31 januari j.l. heeft in geheel Twente en in een gedeelte van de Achterhoek een speciale Heineken actie plaatsgevon den. Bij aankoop van een krat Heineken bier kreeg men een deelnameformulier voor het regionale vragenspel. Om de consument op de actie te attenderen waren speciale raambiljetten ontworpen. Onder meer in overleg met diverse V.V.V.-kantoren waren de vragen opgesteld. Zij hadden betrekking op plaatsen en gebeurtenissen in deze streek. De winnaars wachtte een diner voor twee personen in een exclusief restaurant in hun woonplaats. Nu de actie is afgelopenis door het grote aantal inzendingen gebleken dat van een succes gesproken mag worden. Vooral het feit dat de actie regionaal, dus op het eigen marktgebied, gericht was, sprak de detaillist en consument zeer aan. Veel moeite heeft men dan ook gedaan om alle vragen goed te beantwoorden. Tevens zijn prachtige gedichten gemaakt om aan te geven hoe schoon Twente of de Achterhoek is. PARADISI EXOTIC COCKTAIL BIJ PREMIÈRE JOEP MELOEN (4-5). In december van het vorig jaar ging de eerste bioscoopfilm van André van Duin, "Ik ben Joep Meloen", in première in het Tuschinski Theater te Amsterdam. Bij de speciaal voor deze gelegenheid geplaat ste Paradisi uitschenkstandjes, konden de hoofdrolspelers en duizend genodigden kennisma ken met deze grapefruit-cock tail. Gezien de vele enthousi aste reacties droeg Paradisi zeker bij aan de feestelijkhe den. Een reportage van de première, die samenviel met het 60-jarig jubileum van het Tuschinski Theater, werd enkele dagen later door de Tros uitgezonden. Nieuwe gezichten IN AMSTEL WIELERPLOEG (6) Tijdens de jaarlijkse wieier- lunch stond men even stil bij de behaalde successen van de Amstel wielerploeg in 1981. De selectie van Teun van Vliet en Harry Wolters voor het wereldkampioenschap in Praag; het behalen van het Nationaal Kampioenschap achter dernies door Teun van Vliet en een aantal klassieker- overwinningen van Arie Hassink en Jos Alberts. Uiter- 18 4 ^EAijjolais tuchatd

Heineken - Tap en Schap | 1982 | | pagina 18