Thijs breidt uit. Noord-zuidhol- Heineken prijs aantal van hen kwam van het verzamelpunt, de brouwerij aan de Van der Helststraat, met een speciale tram naar het station. Na een declamatie van Ronnie Bierman, verklaarde burgemeester Polak de zaak voor geopend. Op de foto ziet u Amsterdams eerste burger (inks) toosten met de exploi tant, de heer A. A. Smits. CAFÉ HOPPE OP SALE '81. (3). Onlangs werd in de R.A.I. te Amsterdam 'Sale '81' georganiseerd. Dit is een beurs waar verkoop bevorderende reclame-artike len werden tentoongesteld. De firma Events uit Amsterdam (een adviesbureau voor zake lijke evenementen en promoti onele projecten) was op deze beurs aanwezig met een fraaie stand: een exacte nabootsing van café Hoppe aan het Spui te Amsterdam. Aangezien de (i). Thijs groothandelscen trum, aangesloten bij de G.I.B.-organisatie, en met vestigingen in Roosendaal en Bergen op Zoom, viert feest. De aanleiding hiervoor is de belangrijke uitbreiding van 2700 naar 9700 vierkante meter en de herindeling van het assortiment artikelen die de vestiging in Bergen op Zoom heeft ondergaan. Thijs, die zich in haar verkoopbeleid, naast de levensmiddelenmarkt, ook richt op horeca-onderne- mers en de recreatiemarkt, groeide in de afgelopen jaren in Bergen op Zoom letterlijk uit haar jasje en uitbreiding was dringend gewenst. Een bijkomstige, plezierige, ont wikkeling is bovendien dat ondernemers uit ons buurland België het groothandelscen trum hebben "ontdekt" en er in steeds grotere getale op bezoek komen. In de extra beschikbaar gekomen ruimte zijn het met name de horeca- artikelen, wijnen en gedistil leerd, en artikelen voor de recreatiemarkt die nu volop getoond kunnen worden. Gedurende een aantal weken is door middel van speciale folders en feestelijke presenta ties in de vestigingen extra de aandacht van de afnemers gevestigd op deze uitbreiding in Bergen op Zoom. LANDS KOFFIEHUIS HERREES. (2). Sinds 29 oktober heeft Amsterdam weer haar Noord- Zuidhollands Koffiehuis tegenover het Centraal Station. Dit koffiehuis, dat tien jaar geleden in verband met het aanleggen van het metrostation moest verdwijnen, is onlangs herbouwd op initiatief van de heer Fentener van Vlissingen. Het Heineken Bouwbureau is hierbij als adviseur opgetreden. Vele genodigden, onder wie ook de heer A.H. Heineken, waren bij de officiële opening op 29 oktober aanwezig. Een gelijkenis zo treffend is, beel den wij hier graag een foto van af. NAAR DAVID BROOME. (4,5). Tijdens Jumping Am sterdam kwam een groot aantal internationale ruiters en amazones in actie. Zoals elk jaar was Heineken bij dit concours hippique in de RAI te Amsterdam aanwezig met reclameborden in de piste en een grote bierstand. Naast de bierstand was er dit jaar ook een Evita- en een Paradisi- stand. Een van de kwalificatie wedstrijden voor de wereldbe ker was het internationale springconcours op vrijdag 30 oktober. Hierbij reed men om de Heineken Prijs. De Engels man David Broome mocht na de barrage,met 0,49 sec. voorsprong op de Nederlander Emiel Hendriks, deze prijs uit HMSItl BICK

Heineken - Tap en Schap | 1981 | | pagina 26