Voor altijd de uwe. 9 ri ini G. Franzen V Wordt vervolgd in 1982. „De kracht van Heineken is dat je er niks bij hoeft te verzinnen. Alles wat je nodig hebt voor een perfecte re clamecampagne ligt im mers in het merk zelf opgesloten. Je hoeft je alleen maar op de sterke punten te concen treren. De rijke traditie van Heineken. De beleving die het merk oproept. En De Heineken- promoties in de afgelopen jaren werden ondersteund door middel van tijdschriftencampagnes in o.a. familiebladen, opiniebladen en de radio- en televisiepro grammabladen. Al met al per jaar goed voor miljoenen contacten. uiteraard de kracht van het produkt zelf. Het zijn die drie punten waarop we moeten blijven hameren. Elk jaar opnieuw. Zodat we jaar na jaar het Heineken-beeld verstevigen. Maar daarom hoeven 't nog niet steeds dezelfde advertenties of commercials te zijn. Er is voldoende speelruimte om steeds weer verrassend en boeiend over te komen. De nieuwe Heineken-campagne toont dat, naar wij hopen, nog 'ns duidelijk aan." 20 Directeur van het adviesbureau voor reclame en marketing FHV/BBDO Een handgeslepen Heineken bierpul met uw initialen vereeuwigd in een tinnen zegel. Voor f24,-. Voortaan kunt u op'n persoonlijke wijze van uw Heineken Bier genieten met deze exclusieve bierpul. Met de mond geblazen volgens de regels van het oude glasblazersambacht. Bovendien met de hand voorzien van een ingeslepen biermotief: de traditionele gersteaar en hoprank. Maar wat deze bierpul edit bijzonder maakt, is het tinnen zegel dat wij van uw initialen voorzien. Een mooie manier om deze bierpul voor eeuwig en altijd de uwe te maken. Al kunt u'm natuurlijk ook aan iemand anders geven, als een persoonlijk en blijvend cadeau. Verged u uw po uw bestelling vei Bijgesknen vindt u mijn betaling ad 24,- via Eurocheque Posgito-nverschrijvingskaarl Blauwe girobetaalkaart Groene betaalcheque (vakje zwan maken dat van toepasing is). Deze bestelbon samen met het betaalmiddel in een ge sloten en als brie! gefrankeerde envelop sturen naar Heineken Bierpul Act» Postbus 100.2380 AB Zoeterwoude NA Pér bestelbon kan slechts één bierpul besteld worden Vciór meer bestdbonncn kunt u terecht bij uw winkelier Het aanbod is geldig t/m 31 december 1981, oé zolang de

Heineken - Tap en Schap | 1981 | | pagina 20