Inhoud september 1381 Tap en Schap is een informatieblad van Heineken Nederland. Redactie: E.C. Bouwmeester, Harriët Peteri. Vaste medewerkers: W.J. Hoeben, J. Reppel, M.P.J. van Soest, J. Zellenrath. Redactiecommissie: mr. R.A.B. Combée, R.G.H. Elfrink, J.F.B. Houthuys, A. Jansen, D. Marck, J.A. Vleghert. Redactieadres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Tel. 071-81 42 49, 81 42 88. Bij de voorpagina: De eigentijdse Coebergh Bessenjenever- in nieuwe uitmonstering - eigentijds gefotografeerd. Bij de achterpagina: Een foto van de Heineken stand op de jaarlijkse tentoonstelling in Parijs. In 1875 was daar de "medaille d'or' (gouden medaille) verkregen voor het Heineken bier en in 1889 won men de Grote Prijs van Parijs. In 1900, het jaar waaruit deze foto dateert, deed Heineken buiten mededinging mee daar onze brouwerij lid van de jury was. Voorpagina 1 Colofon en inhoud 2 Nationale Heineken Promotie 1981 3 Brouwerij Hannen 4 Heineken Bokbier 6 Verbouwing Heineken vestiging Alkmaar 7 Coebergh nieuwe uitmonstering 8 Amstel Bockbier nu ook in thuisverbruikkanaal 10 Royal Club Shandy commercials 11 Nielsen, de vinger op de distributiepols 12 Countermounting 13 Introductie Lime Light 14 VerkoopproefAmstel reclame-artikelen 15 Leven in de bouwerij 16 Parlant du vin 18 Horeca onderweg 20 Nieuws allerlei 22 Achterpagina 24 Met het naderen van de herfst is ook de bokbier-tijd weer bijna aangebroken. Op grond van het succes van de herintroduc tie van het Amstel Bockbier vorig jaar in de horeca, zal dit produkt nu ook in de thuisverbruikmarkt geherintroduceerd worden, zie pagina 10. En natuurlijk is het Heineken Bokbier ook weer in beide markten present. Op pagina 6 leest u meer over dit robijnrode bier. Onlangs heeft de Gedistilleerd en Wijn- groep Nederland een nieuw produkt op de thuisverbruikmarkt geïntroduceerd. Lime Light is een exotische cocktail op basis van gin en lemon. Op pagina 14 meer informatie over dit produkt. Over enkele dagen vindt in het RAI-ge- bouw te Amsterdam de Slijtersvakbeurs plaats. In de speciale katern wordt een voorproef gegeven van de activiteiten van Heineken op deze beurs waaronder de in troductie van nieuwe produkten en aan trekkelijke promoties. Tot ziens op de Slijtersvakbeurs! In het vorige nummer van Tap en Schap zijn we gestart met een serie over de door Heineken geïmporteerde buitenlandse bieren. Voor dit nummer zijn we naar Mönchengladbach gegaan, waar het Hannen Alt wordt gebrouwen. Op pagina 4 en 5 vindt u het verslag van dit bezoek. Heineken 2

Heineken - Tap en Schap | 1981 | | pagina 2