i J1 fr*1' Dat de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland actief is op de gedistilleerd markt getuigen het in 1980 geïntroduceerde produkt Paradisi en de recentelijk geïntroduceerde koffie likeur Evita. Juli jongstleden heeft de G.W.N. een totaal nieuw produkt op de thuisver- bruikmarkt gebracht: de exotische cocktail Lime Light. De totaalmarkt gedistilleerd groeit niet meer. Binnen deze markt biedt het ont wikkelen van nieuwe produkten echter nog interessante mogelijkheden. De mar ge die door producent en handel op nieuwe produkten kan worden gerealiseerd is aan trekkelijk, omdat deze nog niet is uitge hold door de concurrentiestrijd. Hier komt bij dat de drinkgewoonten van de consument de laatste jaren in belangrij ke mate zijn gewijzigd. Onder invloed van onder meer buitenlandse reizen en een hoog bestedingspatroon is de consument open gaan staan voor nieuwe exotische dranken. Inhakend op het succes van ci- trusdranken in de gedistilleerd markt en de trend naar gemixed en 'op ijs' drinken, heeft de G.W.N. Lime Light ontwikkeld. Lime Light wordt gemaakt op basis van zuiver citroensap (waardoor het een lichte troebeling vertoont), vermengd met gin. Het alcolholpercentage bedraagt 22%. Lime Light is verpakt in een wit gemat teerde, 'koele' fles meteen inhoud van 70 cl. De flessen worden verhandeld in dozen van zes. Hiermee houdt de G.W.N. reke ning met het feit, dat de slijter een zeer breed assortiment moet voeren en zodoen de niet belemmerd mag worden door de verplichting van het houden van een te grote voorraad. Om de aandacht van de klant in de winkel te trekken staat de slijter displaymateriaal ter beschikking in de vorm van een raam biljet. toonbankdisplay en een folder. Dit materiaal straalt de frisse, exotische sfeer uit die overeenstemt met het karakter van Lime Light. In juli en augustus heeft Lime Light ondersteuning gekregen middels ad vertenties in De Telegraaf en het Alge meen Dagblad. Ook op de Slijtersvak beurs zal ruime aandacht aan Lime Light worden besteed. 14 4

Heineken - Tap en Schap | 1981 | | pagina 18