Presentatie wijnassortiment Amstel Bockbier nuookbij de slijter Reuchlin zal haar wijnen dit jaar duidelijk gescheiden van de overige G.W.N. produkten presen teren. Hiertoe is één van de korte zijden van de G.W.N. stand speciaal ingericht. Een bezoek aan deze ruimte is voor de slijter/wijn handelaar zeker interessant. Het aanbod varieert van eenvoudige schenk wijnen tot wijnen van gerenom meerde huizen. Extra aandacht zal worden gegeven aan: Bistro, Garvey, het 250-jarig bestaan van het Bourgognehuis Bouchard Père et fils, de Bordeaux Chateau d'Aiguilhe, het Elzas huis Louis Sipp, Rioja Condal van Bodegas Santioga, champagne van het oudste huis ter wereld Ruinart Père et fils, Italiaanse kwaliteitswijnen en wijnen van verschillende Portugese huizen, en tot slot aan de introductie van een Deutsche Sekt Diamond Club. De slijter die op de Slijtersvakbeurs zijn bestelling doet, valt het voordeel van speciale actie prijzen ten deel. Aantrekkelijk nieuws op de beurs zijn de geschenkdozen die Reuchlin tegen kostprijs levert: geschenkvelpakkingen die kwalitatief en qua uitmonstering zich onderscheiden van andere. Met het oog op de eindejaarspakketten wordt een 2-3 flesdoos geïntroduceerd, die de slijter/wijnhandelaar zonder veel kosten kan vullen met een keus uit het uitgebreide assorti ment. Bij een minimale order van 24 flessen uit het totale aanbod ontvangt men zo'n doos gratis. Daarnaast zijn voor Bouchard Père et fils en Ruinart Père et fils 1-fles dozen verkrijgbaar. Net als vorig jaar zal de bierstand van Heineken Nederland in het teken van Amstel staan. Op de slijtersvakbeurs zal men dus alle gelegenheid krijgen om met het totale Amstel assortiment kennis te maken. Dat assortiment is voor de thuisverbruik- markt uitgebreid met Amstel Bockbier. Vorig jaar introduceerden 's lands beste brouwers met succes Amstel Bockbier in de horeca-markt. Voortgaand op deze operatie wordt Amstel Bock bier nu ook aan de slijters aangeboden. Acties Tijdens de beursperiode worden er op de Amstel stand een tweetal acties gevoerd. Bij iedere order van tenminste 25 kratten Amstel Bier ontvangt de slijter een luxe zakagenda 1982 cadeau. Ter plaatse wordt de agenda van de gewenste initialen voorzien, in gouddiuk. Verder geeft iedere geplaatste order recht op een kanskaart. Op de stand wordt een kari katuur van de winaar op een T-shirt getekend.

Heineken - Tap en Schap | 1981 | | pagina 15