c Ruim drie maanden na de intro ductie, mag men constateren, dat Evita Licor de Café bij zowel de handel als de consument bijzonder goed is ontvangen. Voor de handel gelden met name factoren als de te behalen marge, de verkoopondersteunende verpak king en de ondersteuning bij intro ductie, als belangrijkste oorzaken voor het gerealiseerde verkoopsuc ces. Bij de consument speelde in dit kader de uiterst aantrekkelijke aan koopprijs in vergelijking met andere koffielikeuren en de produktpresentatie een belangrijke rol. Vele Nederlanders hebben op dit moment al in de slijterij of een horecabedrijf kennis gemaakt met Evita. Zeker waar het gaat om proeven, nemen de horeca-beurzen een belangrijke plaats in. Voor Evita was dan ook op menige beurs een uitschenk-faciliteit gecreëerd, waar horeca-ondernemers naast proeven, uitgebreid konden wor den geïnformeerd over de nieuwe koffielikeur. In de slijterijen heeft Evita een goede schapplaats verkregen naast de andere koffielikeuren. Wederom een blijk van vertrou wen en enthousiasme waarmee de toekomst van Evita wordt tege moet gezien. De ontwikkeling van de op de Horecava geïntroduceerde gedistilleerde dranken van Duncan Gilbey and Matheson, te weten de Glenmark Scotch Whisky, de 12 jaar oude premium Glenmark Scotch Whisky, De Duncan's London dry Din, de Krimskaya Vodka en de Ron d'Oro Rum, verloopt bijzonder succesvol Gesteund door een aantrekkelijke intro ductie-aanbieding en een actie gedurende de maand april met de befaamde Planters Peanuts, ontwikkelt de afzet zich boven verwachting. Gedurende de zomer zal een witte rum uit het D.G.M. assortiment worden geïntro duceerd. Deze rum is afkomstig van het eiland Trinidad. Ook deze introductie zal gepaard gaan met een aantrekkelijke aan bieding. Overige activiteiten die voor het D.G.M. assortiment verwacht kunnen worden zijn specifiek op de horeca-ondernemers ge richte acties met Non Drips en Glenmark glazen. IP MARC A fófc—- KM.IMKM>\ ACTIES MET HET D.G.M. ASSORTIMENT 25

Heineken - Tap en Schap | 1981 | | pagina 25