Harry Wolters, Gerard van Putten, Theo Peeters, Harry Akkermans, Wim Jennen, Jacques Hanegraaf, Teun van Vliet, Henk Havik en Gerrie Takens. Mecaniciens zijn Jan Sprenkelink en Jaap de Wit. Masseur is Gees Dekkers. Kanskaar tenactie (5) De kanskaartenactie, die in november en december van het vorige jaar als promotie over Hei- neken pils in halve liter flessen werd gehouden, is een groot succes geworden. Met als motto 'Geef uzelf en Heineken pils in halve liter flessen een goede kans', ontvingen de deelnemende detaillisten van de Heineken vertegenwoordigers gratis kanskaarten bij iedere order voor Heineken pils in halve literflessen. Uit de tienduizenden kans- kaarten zijn inmiddels de zesendertig prijswinnaars getrokken. Samen met een introducé(e) vertrokken deze prijswin naars in één groep op 22 fe bruari voor een lang week end naar Londen. In het volgende nummer van dit blad zal van deze reis een verslag worden opgenomen. UNIGRO-TOER- NOOI (6) Op bijgaande foto ziet u het bedrijfsteam van de Unigro-vestiging te Leeuwarden. Tijdens een voetbal-toernooi in Vee- nendaal waar verschillende Unigro-vestigingen tegen elkaar uitkwamen, speelde dit team in de groene Hei neken shirts. Hoewel dit team niet erg hoog in het klassement eindigde, heeft het wel de sportiviteitsprijs opgeëist. In hoeverre het een met het ander te maken heeft is moeilijk te achter halen. Dukw naar keep THEM ROLLING (7) Op maandag 1 december is het amfibievoertuig DUKW 353 GMC (beter bekend als 'de Duck', die gebruikt werd bij de 7-Up Jutteracties) verkocht. De nieuwe eigenaar, 'Keep them rolling', is een vereni ging die zich beijvert tot het instandhouden van militaire voertuigen uit de jaren '40-'45 en wil ook de DUKW (bouwjaar 1942 en gebruikt bij de invasie in Normandië) in de oude legerstaat terugbrengen. De heer N. A. Wassenaar van de afdeling reclame service kreeg daartoe op 1 december in de Amsterdamse Quellijnstraat het bedrag van f608,88 overhandigd. Dit getal lijkt niet zo vreemd als u weet dat de ruim 6.000 kilo wegende DUKW voor de schrootprijs van 7,5 cent per kg excl. B.T. W. van de hand is gegaan. Amstel wieler ploeg 1981 (4) Op de traditionele jaarlijkse wielerlunch is de Amstel Wielerploeg voor 1981 voorgesteld. Ploegleider Herman Krott heeft een aantal talentvolle jonge renners in zijn ploeg opgenomen. Een van hen is Teun van Vliet, die al een junioren-wereldtitel op zak heeft. Ook Jacques Hanegraaf be hoort voor het tweede jaar tot de Amstel-equipe, hoe wel het van korte duur zal zijn: in mei wordt Hane graaf professional bij de Raleigh-ploeg. 1981 wordt het achttiende jaar dat Amstel een ama teurwielerploeg op de weg brengt. Ploegleider Krott verwacht met zijn ver nieuwde equipe de succes reeks te kunnen voortzet ten. De ploeg bestaat uit: John Pirard, Rik Moorman, Jos Alberts, Arie Hassink, 23

Heineken - Tap en Schap | 1981 | | pagina 23