n|euui5ailBMej Afscheid de heer KOOISTRA (1 en 2) 26 Jaar lang heeft de heer K. Kooistra al cohol van Gist Brocades te Delft naar Bokma in Leeu warden vervoerd. In totaal heeft hij meer dan 2,5 mil joen kilometers op dit tra ject gesleten. Met de over name van Bokma door Hei- neken is de heer Kooistra van een vrachtwagen met vaten overgestapt op een tankwagen. Op zijn lange weg heeft hij slechts één on betekenend deukje opgelo pen, en dat buiten zijn schuld. In november van het vorig jaar heeft de heer Kooistra afscheid genomen van het werk dat hij met' zoveel ple zier heeft gedaan. Bij Bok ma te Leeuwarden denkt men met plezier terug aan de tijd waarin hij vrijwel da gelijks binnenkwam. Concours hippique ZUIDLAREN (3) In december 1980 vond in Zuidlaren het 26ste Concours Hippique plaats. Ondanks het slechte weer was de belangstelling van het publiek groot. De En gelse ploeg wist, door haar uitstekende prestaties, alle aandacht op zich te vestigen. De Brit Pyrah won de Grand Prix van Zuidlaren en zijn landgenote Liz Edgar ein digde na een spannende barrage op de tweede plaats. Op donderdag 4 en vrijdag 5 december werden respec tievelijk de Heineken en Pepsi-Cola rubriek verre den. De Heineken prijs, een internationaal jacht-spring- concours, werd gewonnen door de Engelsman John Whitaker; de West-Duitse Michael Fassbinder zette de Pepsi-Cola prijs, een inter nationale dressuur-wed- strijd, op zijn naam. Achter de piste had Heine ken een verkooppunt inge richt waar onze produkten gretig aftrek vonden. Bo vendien had onze afdeling reclameservice de aankle ding van het restaurant ver zorgd. De kleurenfoto toont u een actiemoment tijdens de Heinekenrubriek. ,amsuw M AMSTtL

Heineken - Tap en Schap | 1981 | | pagina 22