SEVEN-UP IN 1981 modern gezicht en nieuwe reclame-campagne BORRELHAPPEN - BOEK EEN GROOT SUCCES In het begin van 1981 presenteert Seven-Up zich met een nieuw, modern gezicht. Alle verpakkin gen hebben een opmerkelijk ander uiterlijk ge kregen. Een fris gezicht voor een fris pro- dukt dat jong en oud zeker zal aanspreken. De nieuwe reclamecampagne zal het jonge imago van Seven-Up nog sterker tot uitdrukking brengen dan ooit tevoren. Ook in de winkel laat Seven-Up een verrassend ander ge zicht zien. De reclamematerialen kennen veel verschillende toepas singsmogelijkheden en het nieuwe Seven-Up beeld wordt op vele ma nieren onder de aandacht van de consument gebracht. Het centrale uitgangspunt van alle Seven-Up activiteiten is: tot uit drukking te brengen dat het een produkt is dat zeer goed smaakt en een uitstekende internationale (kwaliteits)reputatie heeft. Jongeren zijn de belangrijkste ge bruikersgroep en huisvrouwen "de belangrijkste kopersgroep van Se ven-Up. Daarom richt deze inter nationale campagne zich vooral op de grootste gebruikers: jonge mensen tot 24 jaar. Muziek zal dan ook in het middelpunt van alle reclame-activiteiten staan. Het Seven-Up thema van de tachti ger jaren, dat heel Nederland zal zien en horen luidt dan ook: De Bokma actie, waarbij de consu ment in de gelegenheid werd gesteld bij de slijter het Borrelhappenboek te kopen, is een groot succes geworden. Binnen twee maanden was Bokma door haar 36.000 Borrelhappenboe- ken heen. Medio september van het vorige jaar startte de actie en half november was de voorraad op. On danks de grote vraag is de distributie, die via de vertegenwoordigers liep, goed verlopen. Het enthousiasme waarmee de slijters de actie hebben opgepakt, heeft zeker tot het succes bijgedragen. 15

Heineken - Tap en Schap | 1981 | | pagina 15