beurs heeft het Heineken park over aandacht niet te klagen gehad. Op de terrassen en in de proeflokalen was het voortdurend erg druk. De be zoekers werden in de gelegenheid ge steld onze produkten te proeven en onder het genot van een drankje de banden met Heineken mensen te ver stevigen. NIEUWE PRODUKTEN Heineken heeft van de Horecava weer gebruik gemaakt om een aantal nieuwe produkten te introduceren. Grote be langstelling ondervond het proeflokaal waar een nieuw assortiment buiten landse bieren gepresenteerd werd. Vele bezoekers heoben met deze spe ciale bieren in de bijbehorende glazen kennisgemaakt. Aan de andere kant van het wijnpaviljoen was een stijlvolle ruimte ingericht voor het proeven van het gedistilleerd pakket van Duncan Gilbey and Matheson. Aan deze ruimte was een uitschenkpunt gekop peld voor een ander nieuw produkt van de G.W.N.: de uitstekende koffieli keur Evita. Vertegenwoordigers ston den paraat om de geïnteresseerde ho- reca-ondernemer informatie te ver schaffen. Elders in dit nummer kunt u meer over deze produkten lezen. Voor diegene, die zich liever bij het 'oude' hield, was het mogelijk de ken nismaking met het bitter Els La Vera (het 'Elske'), Paradisi of Jagermeister te hernieuwen. Het proeven van het wijnassortiment geschiedde weer heel toepasselijk in de wijnkelder. Te midden van het drukke gewoel in het park drentelde Mr. Peanut rond om de aandacht te vestigen op de Planters peanuts, die sinds kort in onze eigen drankenhandels verkocht worden. De pinda's zijn drooggeroosterd zonder toevoeging van vetstoffen, waardoor ze een aparte smaak hebben en geen extra calorieën bevatten. De 'Bouwmeesters' (het Heineken Bouwbureau) waren dit jaar naast de Commercieel Technische Dienst gesi tueerd, zodat het de bezoekers nog makkelijker werd gemaakt informatie in te winnen over hetgeen Heineken voor haar afnemers kan doen. CAN ÖIUSFtf LONDON

Heineken - Tap en Schap | 1981 | | pagina 11