In september is het Amstel-agentschap A. van Pernis, vanuit haar oude behuizing in Arnhem Noord, verhuisd naar een nieuw bedrijfspand op het industrieterrein langs de Rijn. Een journalist van de plaatselijke krant schreef als kop boven een artikel dat als onderwerp de geschiedenis van de drankenhandel had: "De bewoners van de Graven straat en de Prinsessestraat kunnen opgelucht adem halen. Nog een paar nachtjes, dan is het zover! Geen langslaper zal dan nog zijn zoete dromen zien overgaan in de herrie van rollende fusten en rinkelende flessen. Van Pernis gaat weg. Geen dichtgeparkeer- de straten meer. Niemand plengt een traan." Rob van Pernis, nog wat onwennig in zijn nieuwe kantoor, heeft daar best begrip voor. Hij zegt: "Ons bedrijf was letterlijk uit haar jasje gegroeid, en dat veroorzaakte voor ons werk en voor de leefbaarheid van de buurt nogal wat overlast. Vrachtwagencombinaties, en dat waren er elke dag wel een paar, moesten midden op straat worden gelost en geladen, en dat zorgde natuurlijk voor heel wat verkeers overlast. Een groot deel van onze voor raad aan lege emballage en kratten met vol le flessen werd van maandagmorgen 8.00 uur tot vrijdagmiddag 17.00 uur buiten op de stoep neergezet, die wij voor dat doel van de gemeente Arnhem huurden. Ik kan het me best voorstellen dat het verre van ideaal is als de vorkheftrucks en vrachtwagens voor je huisdeur af- en aan rijden, of als je niet met je auto kunt weg rijden omdat er een vrachtwagen dubbel- geparkeerd staat. Maar er was in onze oude behuizing geen oplossing voor deze problemen. Gelukkig heeft die onplezierige situatie, die door ons bedrijf ongewild werd ver oorzaakt, geen invloed gehad op de per- Maar het stemt ons des te meer blij dat die soonlijke contacten met de buren van ons problemen nu achter de rug zijn, en dat wij bedrijf. Die zijn gelukkig goed gebleven. in ons nieuwe bedrijf aan het werk zijn. VERHUIZING VAN PERNIS VOOR ALLE PARTIJEN GUNSTIG PECNIS Ru'

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 18