Zuid-Amerikaanse sfeer op de komende Slijters vakbeurs, want op 14 en 15 september a.s. zal de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland in de RAI in Amsterdam met een stand in "pueblo-stijl" aanwezig zijn. In deze sfeervolle entourage zullen vele activiteiten worden gebracht en is voor de slijter en andere belangstellenden veel nieuws te zien. Op de standtekening hier onder krijgt u al een voorproefje van wat u op de komende Slijtervakbeurs bij de GWN te wachten staat. Natuurlijk viert de GWN het één-jarig be staan van Paradisi, dat na de introductie vorig jaar op de Slijtersvakbeurs, zo ge weldig bij handel en consument is ont vangen. Volledig nieuw, uitstekend van .smaak en kwaliteit en in een aantrekkelij ke verpakking bewijst Paradisi goed te passen in het moderne consumptie-pa troon van gedistilleerd. De najaarsactivi teiten voor Paradisi worden op de beurs bekendgemaakt. Dat geldt ook voor de najaarspromotie van Bokma. Op dit moment kunnen over de Bokma promotie nog geen details bekend worden gemaakt, maar zoals u van Bokma kunt verwachten, wordt dit een actie die klinkt als een klok. HOPPE In 1780 begon P. Hoppe zijn distilleerderij in Amsterdam en dat is aanleiding voor de GWN om in het najaar het 200-jarig be staan van Hoppe te herdenken. Dat wordt gedaan met een actie voor handel en con sument en ook hierover wordt op de Slij tersvakbeurs alles uit de doeken gedaan. Eind augustus a.s. start de nieuwe recla mecampagne voor Coebergh met grote, opvallende advertenties in de belangrijk ste tijdschriften. Een reden voor u, om ook dit jaar weer veel aandacht aan de Coe bergh "nieuwe oogst" te besteden. Na tuurlijk zijn ook de andere GWN produk- ten aanwezig, zoals Jagermeister, Schle- henfeuer, Garvey sherry, Bistro wijnen en Zwarte Kip advocaat. Veel aandacht is er ook voor het uitgele zen assortiment wijnen, dat Wijnhandel Reuchlin in de GWN stand gaat presente ren. Onlangs werden bij de verkiezing van de Gouden Wijncollectie 1980 drie van de zes ingezonden Reuchlin wijnen be kroond: le prijs Beaune du Chateau, Bouchard Père et Fils. 3e prijs Liano 1975, Cesari Romagna. Een eervolle vermelding kreeg Amarone 1973, Tommasi. In het volgende nummer van Tap en Schap leest u meer over deze bekroonde wijnen. Naast deze onderscheiden wijnen valt er weer veel te proeven en te genieten van al les wat Reuchlin brengt uit Frankrijk, Ita lië, Spanje en Duitsland. En dat tegen be taalbare prijzen en goede condities. Niet voor niets zorgt Reuchlin al 150 jaar voor perfectie in wijnselectie! Najaar 1980 is voor de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland al actief begonnen. Tot ziens dus op de Slijters vakbeurs. I 3 iVIVAELGWN!

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 3