BIALLAS B.V. (4). De zelfbedieningsgroot handel Biallas B.V. te Heerlen vierde in juni haar 75-jarig bestaan. Een van de onderdelen van het feestprogramma was een demonstratiesprong van het parateam van AFCENT uit Brunssum, dat op de begane grond muzikaal werd ver welkomd door The Coryoval- lum Pipersband die in het bedrijf van B iallas een muziek uitvoering heeft gegeven. Hoe smaakt een HEINEKEN PILSJE IN NEW YORK. (5). De Drako organisatie, waarbij drankenhandelaren uit heel Nederland zijn aangeslo ten, heeft van 24 maart t/m 4 april een grote kanskaarten actie met Heineken bier gehou den. Het motto van de actie was, "Weet u hoe een Heine ken pilsje in New York smaakt?", waarbij ook iets werd verteld over het feit dat Heineken het grootste import ft amstei biermerk in de Verenigde Staten is. De eerste prijs in deze actie, het spreekt haast vanzelf, was een achtdaagse reis voor twee personen naar New York. Bij de verdere prijzen waren o.a. een drietal Eumig 33 XL filmcamera's met geluid, waarvan er een werd gewon nen door het echtpaar Goosens te Nw. Vennep dat deze prijs in ontvangst nam uit handen van de heren C. Jonkers en D. Wismeyer van Heineken. Kanskaarten actie. (6). De Tip groothandel Cock B.V. te Kapelle (Zee land) heeft een kanskaarten actie met Amstel bier gehouden. De prijswinnende detaillisten is een bezoek aan de Heine ken brouwerij te 's Hertogen bosch aangeboden, met als extra programma-onderdeel de Heineken mini-racebaan die voor deze gelegenheid in de ontvangstruimte was opgesteld. Er is, zoals op bijgaande foto te zien is, met veel plezier en spanning om de beschikbaar gestelde prijzen gestreden. PAARDENKRACHT DAG ZWOLLE. (7). Ter gelegenheid van het 750-jarig bestaan van Zwolle zijn er dit jaar vele eve nementen in Zwolle georgani seerd. Een daarvan was de paardenkrachtdag. In de vier-en-een-halve km. lange optocht beeldden de deelnemende voertuigen het verschil tussen vroeger en nu uit. Zo werd onze Heineken span wagen (4 P.K.) met oude fusten gevolgd door een Hei neken vrachtwagen (vele P.K. 's) met nieuwe fusten. Onder grote belangstelling trok de tocht vanuit het IJssel- stadion door de stad en kwam na circa vijf uur weer bij het IJsselstadion. 23

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 23