DER HEINEKEN'S BIERBROUWER: MAATSCHAPPIJ 'dam fn AGENT Heineken AMSTERDAM pese topclubs op het veld: naast AZ '67 en Ajax zijn dat de tweevoudige Europacup houder Nottingham Forest eri de kersverse Duitse kampioen Bayern München. Ajax bewaart niet zulke pretti ge herinneringen aan Notting ham Forest. Immers de sterke Engelse equipe schakelde Ajax uit in het toernooi om de Europacup voor landskampi oenen. Ajax kan dus wat recht zetten, maar daarvoor zal eerst Bayern München verslagen moeten worden. Het beloven spectaculaire wedstrijden te worden waarin met name AZ '67 kan bewij zen de aansluiting met de Europese top te hebben verkre gen. Het toernooi, dat gesponsord wordt door Heineken en Sony, wordt gespeeld in het Olym pisch Stadion. Het complete programma ziet er als volgt uit: 8 augustus 19.00 uur AZ '67-Nottingham Forest 21.00 uur Ajax - Bayern Mün chen 10 augustus 18.00 uur Verliezersronde 20.00 uur Finale Hierbij tonen wij u een tweetal foto's van artikelen, die wij voor ons toekomstig Heineken museum ontvingen van Me vrouw Baggerman, de wedu we van onze vroegere agent in Haarlem. De drinkhoorn was een cadeau van de directie van Heineken aan de heer Baggerman bij diens 25-jarig jubileum als Heineken agent. Dit werd ge- viert in 1893: de heer Bagger man was dus een Heineken agent van het eerste uur. Op het deksel van deze prach tige drinkhoorn prijkt Gambri- nus, de god van het bier, zoals die op zo veel plaatsen te vin den is waar het gaat om ons meest bekende produkt. Het naambordje is ook een welkome aanwinst voor onze verzameling, want het is een herinnering aan het verleden. Wij zijn Mevrouw Baggerman dankbaar voor het lang bewa ren van deze voorwerpen en nog meer voor het feit dat zij deze heeft willen afstaan. i £11? %irr Alweer zes jaar geleden werd het eerste internationale voet baltoernooi Amsterdam 700 georganiseerd. Toen als sportieve opluistering van de Amsterdam-700 feeste lijkheden bedacht, is het in middels uitgegroeid tot een toernooi waaraan Europese topclubs ter voorbereiding op het nieuwe seizoen maar al te graag meedoen. In het 705-toernooi dat op 8 en 10 augustus aanstaande ge speeld wordt komen vier Euro- 18 UIT DE OUDE DOOS Amsterdam 705 sterk bezet

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 18