H Een heerlijk dagje uit naar de Heineken brouwerij in 's-Her- togenbosch, is voor vijftien prijswinnaars en hun introdu- cée de beloning voor de door hen ingezonden slagzin in de Heineken/SRV actie 1980'. Bij aankoop van een krat of tray Heineken bier verstrekte de SRV-detaillist aan de consu ment een deelnemerskaart, waarop naast een aantal vragen over Heineken en SRV de slagzin "Dat gaat naar Den Bosch toemoet wor den afgemaakt. Het bezoek aan de Heineken brouwerij 's-Hertogenbosch zal op 17 september plaats vinden. In de ontvangstruimte van de brouwerij gaan de prijswin naars zich onder de vakkun dige leiding van Peter Kneg- jens, bezighouden met racen op de Heineken mini-race baan. Behalve de vijftien hoofdprij zen zal er ook een groot aantal troostprijzen uitgereikt wor den. De levensmiddelenorganisatie Klimop heeft, met de bij haar aangesloten groothandelsbe drijven en detaillisten, op een originele manier ingehaakt op de opening van het visseizoen. Bij aankoop van een krat Hei neken bier, ontving de consu ment een wedstrijdkaart waar op een zestal vissen stond afgebeeld. Bij vijf hiervan moest de juiste benaming wor den ingevuld. De zesde vis was een niet bestaande, ont sproten aan de fantasie van de tekenaar. Voor deze vis moest door de consumenten een naam wor den verzonnen. Honderden in zendingen met de meest uit eenlopende namen zijn door de jury gelezen. De hoofdprijs, een visreis naar Portugal, is gewonnen door Mej. D. v.d. Vlis uit Maas tricht met de door haar inge zonden naam "Portugeintje". Dal gaaf naar Den Bosch toe KLIMOP gooi! visje uit Heineken medewerker Avan der Heijde feliciteert mej. D. van der Vlis. 13

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 13