ot«* hoogte kunnen werken en met twee vorkheftrucks voor het lossen van goe deren van de leveranciers en belading van eigen wagens zolang het om pallets gaat. Voor de verwerking van rolcontainers be schikt men over vijf orderpicktrucks waarmee een drietal containers wordt ge laden en naar het laadperron wordt gebracht. Voor het externe transport naar de super markten heeft men drie twaalftons vracht wagens in huur waarmee ook het pallet- vervoer wordt gedaan, en een eigen trailer waarmee 52 rolcontainers per rit worden vervoerd. De binnenkomende orders zijn door de be drijfsleiders van supermarkten aan de hand van computerlijsten aan de orderaf deling doorgegeven en deze afdeling zorgt er, via de computerafdeling, voor dat een en ander wordt verwerkt. In het pand te Zwijndrecht zijn in totaal 56 mensen werkzaam. In de veertien super markten zijn nog eens zo'n 750 mensen werkzaam, een respectabel aantal waarbij echter in aanmerking moet worden genomen dat hierin de part-timers zijn meegeteld. EIGEN FILOSOFIE De directie heeft ten aanzien van de om zet-verwachting, die binnen drie tot vijf jaar op 200 miljoen wordt geschat, een ge heel eigen filosofie. Men ziet de omzet-groei binnen de supermarkten-groep, waarvan bij een zestal een slijterij is gevestigd, niet in eer ste instantie veroorzaakt worden door uit breiding van het aantal supermarkten maar De eigen reclameafdeling verzorgt naast de wekelijkse dagbladadvertenties ook de totale inrich ting van de supermarkten. Een orderpicktruck waarmee de rolcontainers worden getransporteerd. Ponstypistes zetten de orders over op diskettes voor invoering in de computer. Bij een zestal filialen is een slijterij gevestigd. 6 Driemaal per week rijdt de Heineken wagen voor.

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 6