eifteken bierbestelling bij de brdertele- VB EROPENING VAN foniste besteld worden. De BB GROOTHANDELS- prijs van de parasol is B CENTRUM (5 en 6). f 41,00 exclusief B.T.W. BB Op woensdag 16 april Heineken was present op deze opening met de geluidswagen en Barry Hughes ontving van de al even bekende voetbal scheidsrechter Charles Corver een Heineken- en Amstel bierpul, voor die gelegenheid voorzien van zijn naam en die van Hughes' vrouw Elles Berger. Roei vierkamp HEINEKEN (7 en 8). De Heineken Roei Vierkamp werd op 22 en 23 maart gehouden. Aan dit evenement was door ons concern extra aandacht besteed ter gelegenheid van het 95-jarig bestaan van het Amsterdamse Nereus. Er waren verkooppunten van souvenirartikelen zoals speciale stickers en uiteraard had Heineken gezorgd voor de start- en finishdoeken en een jurywagen. Bovendien gaf de Heineken fanfare een feeste lijke toets aan de zaterdag middag door het geven van een concert. Op zondag 23 maart was door Nereus een sportieve puzzeltocht georganiseerd door de grachten van Amsterdam. 346 Roeilief- hebbers, verdeeld over 133 kano's namen hieraan deel. De bemanning kon zich bij de bierboeier melden om in het bezit te komen van de bij de puzzelrit behorende op drachten. Hierbij werd de in wendige mens niet vergeten: om zich te warmen tegen de koude kregen alle dames een miniatuurflesje Coebergh bessenjenever en alle heren kregen een flesje Bokma, terwijl delftsblauwe bierpullen door ons concern beschikbaar waren gesteld. j.l. is het verbouwde en ver nieuwde Ven Groothandels centrum aan de Jan van Krim- penweg te Haarlem heropend. Vooral de hypermodern in gerichte afdeling diepvries- produkten en de wijnkelder trokken veel belangstelling. Die belangstelling was extra groot, omdat de reclame-af deling van D. Ven de bekende voetbaltrainer Barry Hughes van de F.C. Haarlem bereid had gevonden op een origi nele manier de heropening te verrichten. Barry Hughes werd in een T-ford, bouwjaar 1912, door een spandoek gereden en deelde hierna voetballen uit voorzien van zijn handteke ning. HeinekeO

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 27