nieumsaHBiiej Extra ruimte VOOR EEN STERK MERK: 7 UP (1). Meer Nederlanders dan in voorgaande jaren brengen hun vakantie in eigen land door. Dit is voor Seven-Up een reden om 7 weken lang een zomer-display actie te voeren om de verkoop in de winkel daadwerkelijk en effectief te ondersteunen. Speciaal voor deze actie is het bekende thema: "7UP. Daar fris je van op" op verschil lende reclamematerialen af gedrukt. Dit wijst straks in de winkel de consument de weg naar de hardloper onder de frisdranken: Seven-Up. De winkelier die Seven-Up in de zomermaanden de verdien de ruimte geeft, zal merken dat de grote omloopsnelheid van dit sterke merk tot aan trekkelijke verkoopresultaten leidt. Wat voor Seven-Up opgaat, geldt ook voor de verkoop van deze frisdrank: 7UP. Daar fris je van op. Tapknop Waar een biertapknop al niet voor kan dienen! Onder de kop "Biertaphendels maakten kerncentrale veiliger" werd in een artikel over kerncentrales in de Volkskrant d.d. 16-4-1980, de functie van een Heineken biertapknop in een Amerikaanse kerncentrale uit gelegd. In deze kerncentrale waren twee identieke hendels naast elkaar geplaatst, waar van de functies het verschil tussen leven of dood konden uitmaken. Om levensgevaar lijke verwarring te voorkomen hebben de operateurs de ene hendel voorzien van een platte tapknop van Heineken en de andere van een ronde knop van Michelob (Ameri kaans biermerk). "De direc teur van de centrale fronste eerst afkeurend de wenk brauwen, maar gaf later toe dat deze wat lichtzinnige markering bijzonder effectief was," aldus de Volkskrant. AZZFESTIVAU (2). I In de afgelopen maand I april is voor het achtste W achtereenvolgende jaar in Gorinchem het oude stijl jazzfestival gehouden. Het was de actieve stichting die dit festival ieder jaar orga niseert, opnieuw gelukt een keur aan binnen- en buiten landse jazzorkesten te con tracteren voor een optreden tijdens het festival. Heineken is, als één van de sponsors, nauw betrokken bij dit evenement. Een van de hoogtepunten van het festival is de befaamde twaalfkroegentocht waarbij de liefhebbers van oude stijl jazzmuziek een twaalftal orkesten kunnen beluisteren, die in evenzoveel Heineken en Amstel café's in de bin nenstad van Gorinchem spelen. Op de foto speelt The Pol Kadots Band, afkomstig uit Breda, in café/restaurant de Beurs aan de Hoogstraat. VLAGGEN (3). Het bedrijfspand van de zelfbedieningsgroot handel Lukas Klamer Zonen B. V. op het industrie terrein van Groningen biedt sinds kort een extra fleurige aanblik. Langs de voorgevel wapperen vlaggen van de verschillende produkten van ons concern. PARASOLS (4). Deze zomer kunnen de horeca-ondernemers hun terrassen sieren met vrolijke Heineken of Amstel parasols. Ideaal voor de terras-gasten die even niet in de zon willen zitten. De parasols zijn voorzien van een handige knik, zodat ze aangepast kunnen worden aan de zonnestand. De parasols kunnen tegelijkertijd met de zlbier

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 26