ROTTERDAM GASTVRIJ VOOR VRACHTWAGENCHAUFFEIJR BIJEENKOMST VOOR AFNEMERS VAN VOORHEEN DRANKENHANDEL TIEL Als een van de bedrijvigste centra in West-Europa is Rotterdam een belangrijk eindpunt voor vele wegvervoerders. Op initiatief van de Rotterdamse Kamer van Koophandel is het Vracht Auto Centrum (V. A.C.) in het leven geroepen. Het V. A.C. biedt de internationale vrachtwagenchauffeur een veilige en gastvrije plaats in de Rotterdamse haven. Al sinds een aantal jaren wordt in wereld haven nummer één het gemis aan goe de accomodatie voor het internationale vrachtverkeer onderkend. Het parkeren her en der van de vaak kolossale vrachtwa gencombinaties in het Rotterdamse haven gebied, heeft het gemeentebestuur voor steeds grotere problemen geplaatst. Niet alleen het parkeerprobleem is de aan zet geweest voor de bouw van een vracht auto centrum. Ook het bieden van horeca- accomodatie, gekoppeld aan technische service werd als noodzakelijk ervaren. Op het Waalhaven complex is er ruimte gevonden voor het Vracht Auto Centrum. Op de afgesloten parkeerplaats kunnen Teneinde onze afnemers, die voorheen be- leverd werden door onze drankenhandel te Tiel, in de gelegenheid te stellen zelf te zien, waar nu de door hen bestelde dran ken vandaan komen, werden zij uitgeno digd op dinsdag 25 of woensdag 26 maart een bezoek te brengen aan onze vestiging te Den Bosch. Op beide dagen werden de gasten ontvangen om 15.00 uur bij onze drankenhandel Dorst-Liebrand-Olde- raan". Na een korte rondleiding, waarbij driehonderd vrachtwagens een plek vin den. Op het terrein is een motel-café-res taurant gevestigd. Verder omvat het Vracht Auto Centrum een onderhoudsgarage voor dag- en nacht service en een Shell service station. Een aantal expediteurs hebben zich, ver enigd in Disponed, gevestigd in het cen trum zodat er ook bemiddeling voor retour lading kan plaatsvinden. De officiële opening van het Vracht Auto Centrum vond plaats op 25 maart jongst leden. Staatssecretaris Smit-Kroes ver richtte de openingshandeling. In haar speech wees zij erop dat de chauffeurs nu een goede mogelijkheid hebben om de wa- onder meer de in gebruik zijnde I.B.M.- apparatuur en de magazijnen werden bezichtigd, vertrok men naar de Cambri- nus kelder in het hoofdkantoor. Na een welkomstwoord van de heer Van Dijk, Hoofd Verkoop van het Horecage- bied Midden Brabant, werd de Heineken Concernfilm vertoond, waarna in een gezellige sfeer de contacten tussen de drankenhandel, Heineken en de aanwezige afnemers nog eens werden verstevigd. gen te stallen en dat in het horecagedeelte een prima maaltijd genuttigd kan worden. Het motel heeft twaalf kamers. Op de be gane grond bevindt zich het cafe-restau- rant. Behalve plate-service maaltijden kan men er ook een uitgebreider diner genieten: naast het restaurant is een aparte bistro in gericht. Met deze bistro wordt gemikt op de overige bedrijven die in de Waalhaven zijn gevestigd. Het Heineken Bouw bureau heeft de bouw van deze horeca-ac- comodatie begeleid. Met de ingebruikneming van het eerste Vracht Auto Centrum biedt Rotterdam de vrachtwagenchauffeurs een veilige en gastvrije ."haven". Natuurlijk werd daarbij een glas bier niet versmaad, maar niet onvermeld mag blij ven, dat ook ons nieuwe produkt Paradisi gretig aftrek vond, terwijl ook Els La Vera natuurlijk werd geserveerd. Het aantal afnemers dat kon worden begroet was boven verwachting, wat zeker niet in de laatste plaats te danken was aan de medewerking van de chauffeurs, die de uitnodigingen persoon lijk overhandigden. Tot slot moeten wij zeker nog vermelden, dat juist door de volledige inzet van alle bij deze middagen betrokken medewerkers, en niet in het minst door de sfeerverhogen- de bijdrage van de "Jeppers", deze ontvangsten succesvol zijn verlopen. Het motel-café-restaurant gebouw: Café Waalhaven en, heel toepasse- Staatssecretaris mevrouw Smit-Kroes in haar openingstoespraak, lijk, bistro Le Camion (de vrachtauto Rondleiding bij Dorst-Liebrand-Olderaan De heer Van Dijk aan het woord in de Cambrinuskelder

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 20