RAZENDFLITSEND PEPSI JACK I De voorspoedige ontwikkeling van Pepsi in de Nederlandse colamarkt is mede te dan ken aan de succesvolle consumentenpromoties die in de afgelopen jaren voor dit merk zijn ontwikkeld. Tot vorig jaar lag daarbij het accent sterk op het wedstrijdelement, waardoor Pepsi extra onder de aandacht kwam - en met succes! Dit jaar brengt Pepsi een scherp geprijsd windjack met voor Pepsi consumenten een bijzonder aantrekkelijk voordeel. Onder de naam ,razendflitsend Pepsi jack" brengt Pepsi dit jaar een sportief windjack met Pepsi opdruk voor maar f. 9,75 (f. 7,75 f.2,- verzendkosten). Echter, degenen die bij hun cheques zes Pepsi merkjes uit het halsetiket van de li terfles voegen, betalen maarf. 7,75. Pepsi neemt dan de f. 2,- verzendkosten voor haar rekening. Dankzij dit extra voordeel, werkt deze actie direct omzetstimulerend. De voordelen van deze actie spreken voor zich: Hetjack spreekt vooral de tienerjeugd aan, de belangrijkste doelgroep voor Pepsi. Doordat het jack ongetwijfeld wordt gedragen, heeft het een duidelijke re clamefunctie. Door de korting voor het meesturen van Pepsi merkjes, wordt de omzet rechtstreeks bevorderd, hetgeen inha ken op deze actie voor de handel extra aantrekkelijk maakt. Deze actie loopt zolang de voorraad Pepsi jacks strekt, maar tot uiterlijk 1 november 1980 HOE BESTELT MEN HETJACK? De consument kan dit jack bestellen door een Eurocheque of girocheque van f. 9,75 - of f. 7,75 plus zes Pepsi merkjes uit het halsetiket van de literfles - te sturen naar Pepsi-Cola, postbus 500, 2380 BA Zoe- terwoude Miljoenen Pepsi flessen worden geduren de de actieperiode van speciale actie-hals- en buiketiketten voorzien, alsmede van een achteretiket waarop alle gegevens staan. Voorts wordt de actie in de winkel aangekondigd door middel van mobiles, kratkaarten en schapkaarten. Bij de detailhandel wordt de actie onder de aandacht gebracht via de winkelvertegen woordigers van Vrumona en door middel van grote advertenties in Distrifood, Le vensmiddelenmarkt en Food Magazine. Bovendien worden er consumentenadver tenties geplaatst in de populaire jongeren bladen Muziek Expres, Tina en Veronica. Bij het plaatsen van een order of het bou wen van een Pepsi display (dit laatste ver zorgt de Vrumona vertegenwoordiger) krijgt de winkelier een fraai Pepsi 'prijs- bord", een handig bord waarop met krijt o.m. speciale aanbiedingen kunnen wor den geschreven. HAAK IN, IN UW EIGEN BELANG! Pepsi is een sterk merk in de colamarkt. Het is bovendien nog steeds het snelst groeiende merk. Daarom heeft u er alle belang bij het de aandacht te geven die het verdient. Een actie als deze is daarvoor een extra sti mulans.

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 3