Inhoud april 1300 I Tap en Schap is een tweemaandelijks informatieblad van Heineken Nederland. Redactie: E.C. Bouwmeester, Harriët Peteri en Yvonne Sanders. Vaste medewerkers: W.J. Hoeben, J. Reppel, M.P.J. van Soest, J. Zellenrath. Redactiecommissie: R.G.H. Elfrink, J.F.B. Houthuys, A. Jansen, D. Marck, J A. Vleghert. Redactieadres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Tel. 071-81 4249, 814288. Bij de voorpagina: Tap en Schap is dit nummer in zomerse stemming. Het seizoen staat dan ook voor de deur, met hopelijk veel zonnige dagen. Bij de achterpagina: de inhuldiging van koningin Beatrix zal een waar feest worden, hoewel de Gouden Koets op stal blijft. Bij gelegenheid van het huwelijk van Beatrix en Claus werd de Gouden Koets in de Heineken stallen in de Quellijnstraat ondergebracht. Voorpagina Colofon en inhoud van dit nummer Pepsi actie Introductie Amstel mono 25 cl. Bierviltjes ter gelegenheid van de troonswisseling Whitbread Silberhahn: een nieuwe serie Duitse wijnen Shandy monofles 10 Zomer-special 11 Nieuw Heineken dubbelzijdig binnen- lichtbakje/Sisi actie 19 Leven in de bouwerij Royal Club Ginger Ale in literfles 22 Horeca onderweg 24 Nieuws allerlei 26 Achterpagina 28 Nieuwe redactrice Per 1 februari is Harriët Peteri als redac trice van Tap en Schap bij Heineken in dienst getreden. Wij hopen dat zij haar werk met plezier zal doen en wensen haar daar alle succes mee. De redactiecommissie Ook volwassenen blijken in toenemende mate gesteld te zijn op frisdranken. Bitter Lemon appelleert aan de volwassen smaak en het recente succes van Shandy geeft aan dat er een groeiende behoefte is aan pittige frisdranken. Ginger Ale is in deze smaak- range lange tijd "onbekend gebleven. Recente cijfers hebben aangetoond dat het Ginger Ale aandeel relatief sterk stijgt in het totale frisdrankenvolume. Royal Club introduceert de literfles Ginger Ale op het moment dat de belangstelling voor dit pro- dukt toeneemt. Op pagina 22 en 23 aan dacht voor deze introductie. Op de drempel van het zomerseizoen kij ken wij vooruit naar de komende, hopelijk warme, maanden. In een speciaal "zomer 1980" katern geven wij de verwachtingen van het Nationaal Bureau voor Toerisme weer, spreken we met een levensmiddelen groothandelaar, een campinghouder en een recreant. De Nederlander blijft meer dan in voorgaande jaren in eigen land. Daarbij blijkt veruit het grootste deel van de vakantiegangers tijdens hun jaarlijkse zomervakantie "zelfvoorzienend" te zijn. Het vakantiegeld wordt dus meer in eigen land uitgegeven. "De grote uittocht" zo als de vakantie weieens is genoemd, wordt voor de Nederlandse horeca en levensmid delengroothandel steeds interessanter. In de "zomer 1980" katern ook aandacht voor de acties van Heineken in de zomer maanden op de camping. Bij gelegenheid van de inhuldiging van de nieuwe koningin zijn Heineken en Amstel met speciale bierviltjes uitgekomen. Op pagina 6 leest u er meer over. (AMSTELÏ 20 f AMSTERDAM 30 APRIL 1980 KRONING PRINSES BEATRIX 2

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 2