De horeca-ondernemer kon op deze beurs kennis maken met Paradisi, het nieuwe exotische drankje van de Gedistilleerd en Wijn Groep Nederland. Op de drie terrassen in de stand waren dames aan wezig in een opvallend Paradisi pak. Op verzoek maakten de dames een gezellig glaasje Paradisi klaar, puur met ijs of gemixed met tonic. Wij hoorden vele enthousiaste geluiden over deze nieuwe drank. Ook Jagermeister nam een aparte plaats in in de Heineken stand. Voor de bezoekers stonden proefglaasjes klaar waaruit men dit bruine borreltje kon proeven. Behalve Paradisi werd ook Els La Vera als nieuw produkt in het Heineken assortiment op de Horecava geïntrodu ceerd. De blondine met bolhoed, die in veel Els La Vera campagnes voorkomt, was op de stand aanwezig om belangstel lenden van het Limburgse bitter te laten proeven. In een van de paviljoenen had de Commercieel Technische Dienst van Heineken een onderkomen gevonden. Onder het motto "het spoelen van de leidingen" kon iedereen hier uitgebreide informatie krijgen over de bierbehande ling. Ook het Heineken Bouwbureau ver zorgde een aparte presentatie waarin het uiteenzette welke diensten aan horeca ondernemers aangeboden worden. Paradisi charmant gepresenteerd. Vorig jaar heeft het RAI Gebouw BV. een onderzoek verricht onder de bezoekers aan de Horecava '79. Hieruit kwam ondermeer naar voren dat 66.712 bezoekers de loketten passeerden. Van de be zoekers komt 69 procent elk jaar. 6 procent eens in de twee jaar, 16 procent kwam voor de eerste keer en 9 procent onregelmatig. De meeste bezoekers trokken zo'n vier uur uit voor een bezoek (23 procent), terwijl 14 procent de gehele dag bleef. Op woensdag kwamen de meeste bezoekers. 19.175 personen. Er komt een toenemend aantal buitenlanders naar de Horecava. Van hen komen de meesten uit België. Engeland en West-Duitsland. RVEY BISTRO 9 NKHrtttfltn,

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 9