21e finale Naiionale Bieriapwedsirijden Tijdens de Horecava 1980 werden de inmiddels traditionele Nationale Biertap wedstrijden gehouden. Voor de 27e maal bevochten horeca-ondernemers en -mede werkers elkaar op het tappen en serveren van een glas bier. 36 plaatselijke kampioenen streden in de finale om het nationaal kampioenschap 1979. Sinds de instelling van de Nationale Biertap wedstrijden in 1953 werden er 989 plaatselijke wedstrijden gehouden waaraan door 52.124 horecamensen werd deelgeno men .Op de foto's ziet u een van de winnaars de heer L.N.Laurier eigenaar van Bar- Bistro de Vossenheuvel uit Well, die in de categorie "eenmanszaken" de eerste prijs in de wacht sleepte en een tweetal juryleden dat met deskundige blik de glazen bier beoordeelt. Op de eerste rij van links naar rechts de bestuursleden JWillems, A. Prins sr. (Voor zitter), J. Poldervaart, M.Th. Luyten en A.Kluytmans. Tussen de heren Willems en Prins de enige vrouwelijke gast, mevrouw J.M.A. Paping-van Zeeland. DRAKO TE GAS! BIJ VRIMONA Het was op 14 november van het vorig jaar een uniek gebeuren voor de Drako-leden èn voor Vrumona. Voor de eerste keer in het 16-jarig bestaan van deze belangrijkste en oudste drankenhandelorganisatie werd een ledenvergadering gecombineerd met een bezoek aan een van de leveranciers. Na de vergadering, die 's ochtends plaats vond in het Postiljon Motel te Bunnik, bood Vrumona de Drako-leden een koud buffet aan. De heer J. Korthals Altes, landelijk verkoopleider Speciale Markten, verwelkomde zijn gasten en sprak zijn vreugde uit over dit belangrijke gebeuren waarbij zo veel leden aanwezig waren. Als voornaamste taak zag hij informatie te verschaffen over de huidige situatie in de frisdranken- en sappenmarkt —en Vrumona's visie op de ontwikkelingen in de toekomst. De middag werd gevuld met een diapresentatie over het algemene markt- beeld in de horeca- en B.H.W.-sector, en een rondleiding door het bedrijf. Tot slot had een prettig samenzijn plaats waarin de voorzitter van de Drako, de heer A. Prins sr., Vrumona hartelijk dankte voor het gebodene, hetgeen naar zijn mening de reeds zeer goede en persoonlijke relatie nog versterkte Aandachtig gehoor.

Heineken - Tap en Schap | 1980 | | pagina 23