HEINEKEN FANFARE IN HET NIEUW(S) r Per i november jl. is als stafmedewerker op de afdeling public relations van Heine- ken Nederland in dienst getreden de heer E.C. Bouwmeester. In zijn nieuwe functie zal hij onder meer optreden als hoofdre dacteur van Tap en Schap. De heer Bouw meester werkte vóór zijn indiensttreding als public relations officer bij Unikap, fa brikant van Union rijwielen, te Nieuw- leusen in Overijssel. Hier was hij onder andere belast met de uitgave van het personeelsblad en tal van op de handelsge- ledirigen gerichte informatieve uitgaven. Wij hopen dat de heer Bouwmeester met veel plezier aan de vervaardiging van Tap en Schap zal werken en wensen hem alle succes in deze nieuwe functie. De redactiecommissie De Heineken Fanfare viert dit jaar haar 20- jarig bestaan. In het kader hiervan is het hele korps in een nieuw uniform gestoken. De presentatie van deze uniformen vond plaats op zaterdag 29 september jl. in de Heineken vestiging in Den Bosch. Hier was een groot aantal genodigden en belangstellenden aanwezig om de fanfare in het nieuw te bewonderen. Op 20 okto ber kon de Bossche burgerij kennis nemen van de fraaie nieuwe uniformen van de Heineken Fanfare. Vanaf de St. Jacobs- kerk vertrok de fanfare via de Hinthamer straat naar de Markt, waar al spelende een aantal rondjes werd gelopen. Op de Markt zelf werd de fanfare ontvan gen namens de inwoners door de burge meester van Den Bosch, de heer B.L.A. van Zwieten en de chef van het Kabinet en Voorlichting, de heer J.C.M. Netten. De officiële viering van het 20-jarig jubileum vond plaats op zaterdag 24 november jl. tijdens een galaconcert van de Heineken Fanfare met het Utrechts Byzantijns koor in het Casino te Den Bosch. Bij die gele genheid bood de heer A H. Heineken de jubilerende fanfare twee nieuwe sousa foons aan. Vermeldenswaard is dat de fan fare uitkomt in de Ere-Afdeling van de Koninklijke Nederlandse Federatie van Muziekkorpsen Op de foto hiernaast poseert de Heineken Fanfare in de nieuwe uniformen. I

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 3