£ï»stel Bief Amstel bier verkopen in de gelegenheid gesteld hun klanten met een leuke attentie te verrassen. Heel toepasselijk voor het begin van het nieuwe jaar is een speciale Amstel verjaar dagkalender ontworpen, voor zien van kleurige illustraties. Bij aankoop van iedere krat Amstel bier ontvangt de consument, zolang de voor raad strekt, gratis een exem plaar van deze kalender. HONDEBAAN! (5) Niets is de Engelsen teveel om het leven in hun pub te veraange namen. Ze verzinnen dan ook 5 Jordaan een week lang op z'n kop tijdens een festijn waarbij muziek en vrolijkheid voorop staan! Er werd voor jong en oud van alles georganiseerd zoals kinderspelen, een muziek concours en drumband festival, een 'ditjes en datjes' markt en bovendien was er een week lang kermis op de Palmgracht. De Jordaan was feestelijk aangekleed met spandoeken en vlaggen van ons concern terwijl de wijk 's avonds een heel aparte sfeer kreeg door dat voor deze gelegenheid alle cafés verlicht werden. Leiderdorp viert 1250-JARIG BESTAAN. (8) Aanleiding voor een twee weken durend feest in Leiderdorp was het 1250- jarig bestaan van deze stad, dat van 7 tot en met 22 september jl. gevierd werd. Twee weken van tevoren waren er reeds door Heineken aangeboden aankondigings borden geplaatst op de in- en uitvalswegen van Leiderdorp. Op 8 september was ook de rijdende Heineken Vario- maton van de partij in een historische optocht, waarvan vele inwoners genoten hebben. Eveneens zeer boeiend was de gondelvaart, waarmee de festiviteiten besloten werden. Allerlei soorten vaartuigen (waaronder de Heineken bier boeier), prachtig versierd en geheel verlicht, voeren door de grachten en vaarten van Leiderdorp. Op de foto ziet u een gewel dige mensenmenigte, die zich Op de foto ziet u een gewel dige mensenmenigte, die zich verzameld heeft om de vanuit de Heineken caravan verzorgde biertapwedstrijden bij te wonen. Voor deze gelegenheid heeft ons concern speciale glazen ontwikkeld met als vignet '1250 jaar Leiderdorp'. de dolste dingen. De foto is genomen in de Esplanade beer cellar in Southsea, Portsmouth in Engeland. De eigenaresse had er genoeg van om alsmaar alleen achter de bar te moeten staan. Zij trok haar hond een Heineken T-shirt aan en benoemde hem tot eerste tapper. Een hondebaan als je het mij vraagt! OUD BRUIN-ACTIE BIJ DRAKO. (6) In samenwerking met Heineken heeft Drako een Oud Bruin actie gehou den. De prijs is gewonnen door slijterij Dusarduyn in Sluis. Genoemde firma heeft eveneens een horecabedrijf, dat speciaal gericht is op het Zeeuwse Zeebanket. Het wordt veel bezocht door onze zuiderburen en mede daardoor heeft men een hoge omzet in Oud Bruin. De prijsuitreiking vond plaats in de slijterij; op de foto ziet u van links naar rechts de heren De Visser, vertegenwoordiger Heineken, 'd Hoore, Drako grossier en mevrouw en de heer Dusarduyn, die zeer ingenomen waren met de prijs! ORDAAN I FESTIVAL. (7) I Begin september was W het feest in Amsterdam, dat is al jaren het geval. Dan staat de Amsterdamse MENKES

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 35