fl ie u m 5allerlei Amstel moppen- promotie Embleem world bridge SUCCESVOL AFGESLOTEN. (1) Onlangs heeft de laatste jure ring van de Amstel moppen- promotie plaatsgevonden. Vele duizenden inzendingen heeft de jury onder ogen gekregen en het viel niet mee om hieruit de leukste te kiezen. U weet waarschijnlijk nog waar het om ging: Onder het motto 'Amstel happen, moppen tappen' kon de consument iedere werkdag een prijs winnen met het afmaken van een mop, indien deze door de jury uitgekozen werd. Iedere inzender ontving in elk geval een setje met vijf vrolijke Amstel viltjes. Ook de handel heeft met zeer veel enthousiasme op deze nationale Amstel promotie gereageerd. Enkele moppen willen wij u niet onthouden: Twee Amstel doppen komen elkaar tegen, zegt de een tegen de ander'Ben jij een geboren A-dop? Neen, klinkt 't, ik ben geAdopteerd.' Staan twee flessen Amstel in de winkel, zegt de een tegen de ander.'Wat zie je er gezond uit. Ben je soms op vakantie geweest? Nee, ik ben Oud Bruin.' Twee lege glazen Amstel ontmoeten elkaar op een feest. Zegt de een tegen de ander. Opnieuw zal Valkenburg centraal staan in een wereld kampioenschap: Van 27 september tot en met 11 oktober 1980 worden in dit Zuidlimburgse stadje interna tionale bridgewedstrijden gehouden. In het gebouw Cocarde wordt een record aantal van ongeveer zestig deelnemende landen verwacht. Door dit grote aan tal zal voor het eerst in twee poules gespeeld worden. Hoofdsponsor van dit mondiale evenement is het Heineken concern. Het is daarom, dat in het nieuwe vignet ook een stuk Heineken identificatie is opgenomen. Amstel verjaar dagkalender BIJ ELKE KRAT. (4) In deze december maand worden detaillisten die Iemand bestelt 17 glazen Amstel. Hoezo, vraagt de barkeeper. Zegt die man: Daar staat een bord, onder de 16 wordt niet getapt! Twee viltjes liggen naast elkaar, zegt de een tegen de ander... 'Luister, een mop. Zegt de ander: Denk erom. ik ben 'n Belg. Zegt de een weer: Vertel ik 'm toch twee keer!' Golden harp 1979.(21 Voor de vijftiende maal organiseerde stichting Conamus een reünie in het Carlton Hotel in Amster dam. Bij deze gelegenheid vond tevens de uitreiking van de Gouden Harp plaats. De heren Toon Hermans en Willem Duys mochten deze onderscheiding uit handen van minister Gardeniers van CRM in ontvangst nemen voor hun inzet op het gebied van de lichte muze. Dat bij de onderscheiding een Heineken pilsje best smaakt toont u de foto met Toon Hermans in het midden. OLYMPIADE GEREED. (3) Onlangs is het speciaal voor de zesde Wereld Bridge- Olympiade ontwikkelde vignet gereed gekomen. 3 valkenburg,Netherlands Sept.27-Oct 11 '80 1 4 2 34

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 34