comlaky Burgemeester G.J. Smit opende op woensdag 12 september jl. op het industrieterrein van Rijssen (Overijssel) het nieuwe pand van de Coop. Inkoopvereniging Combia. Het 2600 m grote pand staat op een stuk eigen grond van 13000 rrrEr wordt een uit gebreid assortiment droge kruidenierswaren, wijnen, bier en frisdranken verkocht en Combia heeft tevens een slijterij. De opening betekende een bijzondere mijlpaal in het dertigjarige bestaan van de vereniging. WAT IS COMBIA? Combia bestaat uit een groep van dertig zelfstandige melkdetailhandelaren, die vierendertig winkelwagens en vier ZB- zaken exploiteren. Onder voorzitterschap van de heer G. Plummers, die deze functie al vanaf de op richting van de vereniging uitoefent, is Combia gegroeid naar de situatie van nu. Combia's bedrijfsleider, de heer H. Dijk, die aan het bedrijf met een staf van drie medewerkers leiding geeft, zegt het vol gende: "De succesvolle ontwikkeling van onze vereniging is voornamelijk te danken aan de opstelling van onze leden. Zij zien Combia als hun eigen bedrijf en werken allemaal met groot enthousiasme mee aan de verdergaande ontwikkeling ervan. Dat heeft als resultaat dat wij op dit moment met een in wezen unieke groothandel wer ken. Wij functioneren gedeeltelijk als een ZB- groothandel. De detaillist komt hier name lijk zelf zijn goederen halen. Daarvoor zijn de maandag, woensdag en vrijdag ge reserveerd. Op de overblijvende dinsdag en donderdag is de aflevering van goede ren door de fabrikanten zoveel mogelijk geconcentreerd, zodat oponthoud en sto ring zoveel mogelijk worden beperkt" Het onlangs geopende nieuwe pand van Combia. Burgemeester Smit verrichtte de officiële ope ningshandeling. 10 (ONBIA IN NIEUWE BEHUIZING

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 10