Heineken KMSTELW tour/racefiets i"5t" de amsteJ/makro jnskaartenaktie is gewonnen kpr: dhr. cerfontaine Play Cup, ook dit jaar weer door ons concern ter be schikking gesteld, werd ge wonnen door de Engelse ploeg Arsenal. Op foto 6 ziet u hoe aanvoerder Pat Rice van Arsenal de Cup in ont vangst neemt uit handen van Jhr. F.J.C. Mollerus, adjunct directeur bij Heineken en lid van het bestuur van de Stich ting Internationaal Voetbal toernooi Amsterdam. 6 Amstel/Makro kanskaarten actie 1979. Op 3 augustus jl. vond de prijsuitreiking plaats van de Amstel/Makro kanskaarten actie, die in de periode van 21 van Heineken, de prijs in ontvangst namen. De fiets werd overhandigd door de bekende Limburgse Amstel coureur Ad. Wijnands. De kanskaartenactie, die voor de eerste maal bij de Makro werd gehouden was een groot succes; een actie voor herhaling vatbaar! Op foto 7 ziet u van links naar rechts Ad. Wijnands, de heer Weiman en mevrouw en de heer Cerfontaine. 8 olifanten, en allerlei andere beesten weer begint op te leven. Zo was onlangs Circus Busch in Amsterdam. Ons concern had ervoor gezorgd dat de hele binnenkant van de circustent volgehangen was met vlaggen en span doeken met concernproduk- ten erop (foto 10). Ook zorg de Heineken voor financiële ondersteuning. In de tent werd een zeer aantrekkelijke voorstelling gegeven. Tij gers, olifanten, paarden, Russische windhonden sa men met de onverschrokken circusartiesten verzorgden een afwisselend programma (foto 11). mei tot en met 2 juni bij de Makro in Nuth werd gehou den. Winnaar van de hoofdprijs (een tour/racefiets) de heer M. Cerfontaine te Nieuwen- hagen, kon niet aanwezig zijn in verband met vakantie. Zijn plaats werd ingenomen door zijn ouders die in aanwezig heid van onder meer de heer B.M.P. Weiman, bedrijfs leider Food en de heer H. Sa- velkoul, vertegenwoordiger 9 zaterdag toen de halve fina les werden gespeeld bij zeer zonnig weer. Tijdens de fina les op zondag waren de weergoden minder gunstig gestemd en kwam er af en toe een regenbui over de spelers en toeschouwers heen (foto 8). De regen kon de toe schouwers er echter niet van weerhouden toch te komen. Men schat dat er tussen de 3000 en 4000 man publiek was op deze finaledag. 7 Golfkampioenschappen in Noordwijk. Van 23 tot en met 29 juli werden op de Noord- wijkse Golfclub de Neder landse Internationale Open Golfkampioenschappen ge houden. Gedurende alle da gen was Heineken vertegen woordigd met een Heineken Hoek" en een caravan alwaar men gretig gebruik maakte van de verfrissingen die daar verkrijgbaar waren (foto 9). Dit was zeker het geval op Circus Busch in Amsterdam. Diverse circussen hebben de afgelopen maanden onze hoofdstad aangedaan. Mis schien een teken dat het cir cuswereldje met die hele romantische, nostalgische sfeer eromheen met clowns, 35

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 35