1 Een stand in de steigers Het was even wennen voor de bezoekers aan de Slijtersvakbeurs, want een stand in de steigers met allerlei bouwmateria len en half afgemaakte muurtjes is geen alledaags gezicht. De Gedistilleerd en Wijngroep Neder land, zojuist gehuisvest in een gloed nieuwe behuizing in Zoetermeer, wilde op deze wijze uiting geven aan het feit dat de nieuwbouwfase succesvol was afgesloten. Op stellingen waarop anders nijvere Zo n achthonderd spijker op z'n kop. slijters sloegen de bouwvakkers in de weer zijn met specie, stenen en cement, waren nu de produk- ten van de G.W.N. uitgestald. De drankjes voor de gasten werden in een tot bouwkeet omgetoverde ruimte klaargemaakt en op de traditionele schutting was de vooruitgang in de bouw te Zoetermeer te zien in de vorm van een overzicht met vele foto's. Een rijk assortiment geschenkverpakkingen Bokma introduceerde op de beurs een geheel vernieuwd assortiment geschenkartikelen. Omdozen voor hele en halve liters, geschenkdozen met Bokma borrelglaasjes en het bekende „zandlopertje" een combinatie van een miniatuurflesje 0.10 liter en een Bokma borrelglaasje. Alles smaakvol gedeco reerd met als illustratie een distillateurs- prent in de stijl van Jan Luyken. Een pakket, waar de slijter in de laatste maanden van het jaar zeker goede zaken mee zal kunnen doen. Paradisi, smaakvol gebracht De introductie van Paradisi op de Slij tersvakbeurs mag zeer succesvol wor den genoemd. De nieuwe grapefruit-li queur van de G.W.N. waarover in dit nummer op pagina 4 en 5 meer wordt verteld, werd gepresenteerd in een exo tische hoek van de stand. In een geëi gend decor van tropische planten en bloemen kon de slijter kennismaken met de fraaie verpakking, omdozen en na tuurlijk... Paradisi. De smaak is verras send fris en gedronken met een paar blokjes ijs of gemixed met tonic bijzon der lekker. De meeste proefglaasjes werden dan ook opnieuw gevuld. En aan de tafeltjes konden de G.W.N.-vertegen woordigers een groot aantal orders op Paradisi noteren. Aanbiedingen voor de handel en de consument moeten straks na de introductie voor vraag en door stroming zorgen, want... Nederland gaat aan de Paradisi! Wijnen van Reuchlin, zeer in trek In de wijnhoek van de stand bij Wijn handel Reuchlin werden ook goede za ken gedaan bij een goed glas wijn. Met name stond het voortreffelijke assorti- Er werden vele glaasjes van het nieuwe produkt Paradisi ingeschonken NIEUW VOOR NEDERLAND In een exotische hoek van de stand werd Paradisi aan de Nederlandse slijters voorgesteld. 18

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 18