burgzaal en daarmee geheel verbonden, liggen alle zes nieuwe zalen met een nieuwe foyer. De totale capaciteit van De Reehorst omvat nu een café en een res taurant met totaal 150 zitplaatsen, de schouwburgzaal met 700 zitplaatsen, de congres/bioscoopzaal met 240 zitplaat sen en voorts 12 zalen met in totaal meer dan 1000 zitplaatsen. Het nieuwe gebouw is eenvoudig van constructie: staalconstructie met beton- elementenvloeren en baksteen muren. Het interieur is functioneel, maar toch heel sfeervol. De meeste wanden zijn van een warm-rode handvormsteen; en kele wanden en de kolommen zijn met tapijt bekleed, de vouwwanden zijn van een lichte bekleding in linnenmotief. Bijzonder smaakvol is vooral de bios coop-foyer met bar. Deze is voorzien van oranje-rood motieftapijt en moderne ko peren kronen. Een goede oplossing is het verrijdbare buffet, dat uit drie delen bestaat zodat het in de lift past en in iedere ruimte be nut kan worden. Direct na de ingebruikneming in decem ber vorig jaar werden alle zalen volledig benut. Maar wie meent, dat er nu een volledig einde is gekomen aan alle bouwactiviteiten vergist zich. Er zijn weer nieuwe plannen en dus... Vier zalen zijn hier bij elkaar getrokken. Op de achtergrond het verplaatsbare buffet. De nieuwe congres bioscoopzaal. baar konden zijn. Dat is essentieel voor een goede exploitatie. Het eindresultaat heeft een maximum aan goede oplossingen geleverd. Op de hierbij afgedrukte plattegronden is te zien, dat in het souterrain een com plete congreszaal/bioscoopzaal met een foyer en bar is gekomen, waarin een goed geoutilleerd toneel, filmcabine en bijbehorende toiletgroep en garderobe. Een eigen entree, aan de rechterzijde van het gebouw, geeft toegang tot dit congresgedeelte; ook vanuit de centrale hal is de congreszaal te bereiken. Capaciteit Een niveau hoger, het niveau van de be staande foyer van de grote schouw- Begane grond

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 29