Bi§iï£SXi* Amstel happen, moppen tappen. Amstel happen, moppen tappen. 'AMSTEL; Elkewerkda 10 kratten AMSTEL AMSTEL AMSTEL AMSTEL/ Amstel start moppen-promotie In het vorige nummer van Tap en Schap heeft u het al kunnen lezen: Ook voor deze zomer heeft Amstel weer een actie georganiseerd, „Amstel happen, mop pen tappen". Iedere werkdag kan de consument 10 kratten Amstel bier van 24flessen (30 cl) of 8 kratten van 20 flessen (50 cl) exclu sief statiegeld winnen. Zo zit de actie in elkaar Deelnemers sparen om te beginnen 5 speciale Amsteldoppen met een ,,A" op de binnenkant. Dat betekent dat zij op z'n minst een krat Amstel bier moeten kopen. Vervolgens maken zij een mop af, die ze op een speciaal deelnameformulier kunnen vinden. Dat formulier krijgen ze in de winkel. Samen met de 5 doppen sturen zij hun inzending naar Amstel. De inzendingen worden beoordeeld door een jury, die elke werkdag vier prijswinnaars aan wijst, elke werkdag van 2 juli tot en met 31 oktober 1979. De winnaars ontvan gen persoonlijk bericht en krijgen een bonnenboekje toegestuurd, waarmee ze hun welverdiende kratten naar eigen believen kunnen innen. Uniek is, dat iedere inzender in elk geval een setje van vijf vrolijke Amstel viltjes thuisgestuurd krijgt. Als u bedenkt dat de actie met leuk dis play materiaal en radiocommercials on dersteund wordt en dat iedereen net zo vaak mee mag doen als hij of zij wil, dat begrijpt u dat deze actie een extra sti mulans is voor de Amstel kratomzet. Daarbij zijn halve liters net zo belangrijk als 30 cl flesjes. Dus is het raadzaam om deze zomer: Amstel op uw folder te zetten. Uw Amstel voorraad aan te passen aan de extra belangstelling. AMSTEL fAMSTIM

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 9