i I TOiïJTï 2 Inhoud/colofon/in dit nummer 3 Italiaanse wijndag 4 Pepsi 25 jaar in Nederland 7 Wereldkampioenschappen Wielrennen 1979 8 Dubbel feest bij Littooy 9 Amstel happen, moppen tappen 10 Vliegende start voor Snor 14 Aan de vooravond van de Amstel Gold Race 16 Van Bilsen heeft nieuwe formule 18 Parlant du vin (19) 20 Groothandelsacties 21 Horeca onderweg 24 Leven in de bouwerij 26 Nieuws allerlei Tap en Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken voor de Neder landse markt. Redactie: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Els Reijnders, Ineke Spoorenberg Vaste medewerkers: W. J. Hoeben, J. Reppel, M. P. J. van Soest, J. Zellenrath Redactiecommissie: Mw. H. D. van den Steenhoven, J. F. B. Houthuys, A. Jansen, A. C. M. Jonkers, D. Marck, J. A. Vleghert Redactieadres: Postbus 28, 1000 AA Amsterdam. Tel. 020-702283, 702172, 702264 Bij de voorpagina: Het symbool van de Wereldkampioen schappen Wielrennen: Drie over hun stuur gebogen wielrenners. Deze uiting komt terug op stickers (waarvan u bij gaand een exemplaar aantreft), affiches en viltjes, die op uitgebreide schaal verspreid worden en mede het gezicht van de WK zullen bepalen. Bij de achterpagina: Pepsi-Cola is 25 jaar in Nederland. Een feestelijk feit, waaraan wij in dit nummer niet zomaar voorbij willen gaan. Zie daarom ook pagina 4 tot en met 6. Snor, de nieuwe frisdrank voor kinde- 1 ren, gaat sterk van start. Vrijwel alle commerciële organisaties in de sector thuisverbruik hebben Snor in hun as sortiment opgenomen. Hoe de door stroming naar de consument op gang gebracht wordt kunt u lezen op pagina 10 e.v. jjjgg De Amstel Gold Race ging dit jaar op Paaszaterdag voor de veertiende maal van start. Aan de vooravond van deze wielerklassieker gingen wij op bezoek bij twee hotels, die ieder jaar een wie lerploeg te logeren hebben. Wat dit al lemaal met zich meebrengt leest u op pagina 14 en 15. t SRV-groothandel A. van Bilsen startte met de formule: De Gulle Kaasboer en Boerderij prod ukten, gebaseerd op al lerlei speciaalzaken. Op pagina 16 e.v. vertelt deze groothandel meer over de nieuwe opzet. In deze aflevering van Parlant du vin gaat de heer Zellenrath verder met zijn verhaal over sherry. In het eerste artikel heeft u al het een en ander kunnen lezen over de verschillende typen, rayas en blending. In het tweede gedeelte gaat hij hierop nader in. Zie pagina 18 en 19. Hi De heer Reppel is op bezoek geweest bij de heer C. Wempe, die eigenaar is van De Zoete Inval en bowling De Liede in Haarlem. In de rubriek Horeca onder weg op pagina 21 e.v. vertelt hij alles over deze veelzijdige horecabedrijven. Ëaüft In Valkenburg, op de plaats waar de twee Geularmen samenstromen, werd eind januari van dit jaar de Riverside- club geopend. In weinig weken kreeg dit bedrijf, vooral door zijn opvallende in richting nationale en internationale be kendheid. Zie de rubriek Leven in de bouwerij op pagina 24 en 25. 2

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 2