1 Uitslag Amstel Gold Race promotie. In het kader van de op 14 april verreden Amstel Gold Race, is in Zuid-Lim burg een speciale promotie gehouden. Bij aankoop van een krat Amstel bier ontving de consument gratis een set speciale bierviltjes. De de taillist kreeg kanskaarten, waardoor hij mee kon dingen naar41 prijzen. De hoofdprijs was een racefiets met 12 versnellingen. Verder waren er te winnen een echt gouden tientje, een Amstel trainings pak, een Amstel wielershirt, vijf kratten Amstel Gold bier of twee kratten Amstel Gold bier. Op 12 en 13 april wer den de 41 prijswinnaars be zocht. Hoofdprijs-winnaar werd de heer N. Bulte uit Brunssum. Op foto 1 ont vangt hij zijn prijs uit handen van de heer P. J. H. Wilders, districtsverkoopleider thuis- verbruik. Rechts de heer H. Savelkoul, rayonvertegen- woordiger thuisverbruik van Heineken. Orca won Heineken Roei Vierkamp. In het laatste 2 in maart jl. naar de grote wa- tersporttenstelling De Hiswa in de Rai zijn geweest, kon den daar uitgebreid informa tie krijgen over twee vrij nieuwe sporten, namelijk zeilvliegen en parasailen. Het Pepsi-parateam, dat was on dergebracht in een stand van Ie van Parbo bier zorgde er in samenwerking met de plaat selijke Lions voor dat in de weekends hierop volgend le zingen over parachutesprin gen werden gehouden in de steden Wageningen, Nieuw Nickerie en Moengo. In aan sluiting hierop gaf het de monstratie-team weer een of meerdere demonstraties. Parbo bier wordt gebrouwen door de Surinaamse Brou- cern een aandeel heeft. Na afloop van de demonstraties dronk het gezelschap, gesto ken in Parbo T-shirts, een verfrissend glaasje Parbo bier. weekend van maart werd de Heineken Roei Vierkamp ge houden. Het evenement zou aanvankelijk half maart plaatsvinden, maar het water van de Amstel kampte nog steeds met de naweeën van de strenge winter, zodat er toen nog niet op geroeid kon worden. Desalniettemin trok de roeitopper meer belang stelling dan ooit. Na een ont zettend spannende race won de roeivereniging Orca uit Utrecht met een paar secon den van het Amsterdamse Nereus (foto 2). De Heineken bokaal werd uitgereikt door de heer G. Drager, vertegen woordiger van ons concern. Leidse Paardendagen. In de Groenoordhal te Leiden wer den op 30 en 31 maart en op 1 april jl. de Leidse Paarden dagen gehouden (foto 3). Het evenement trok vele paar- desportliefhebbers uit de omgeving. Ons concern drukte zijn stempel op dit ge beuren in de vorm van vlag gen en spandoeken. Pepsi Para-Team op Hiswa. De vele belangstellenden die 3 Aqua-sport, gaf er allerlei in formatie over, deelde folders uit en verstrekte aan de be zoekers van de stand boven dien een glaasje Pepsi-Cola. Op foto 4 ziet u het driehoe kige zeilscherm, waarmee men kan zeilvliegen. Para sailen doet men met een pa rachute, die aan een auto of een boot wordt bevestigd. Paracentrum Texel De Surinam Airways had on langs een vijftiental instruc teurs en parachutisten van het Paracentrum Texel uitge nodigd om in Suriname voor deze luchtvaartmaatschappij enige demonstraties te ver zorgen (foto 5). De organisa tie van Leo Daim, onderdi recteur van de Parbo Centra- 26

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 26