Vfumona als eerste met „kinderfris" SNOR FRIS MET SCHUIM EROP Vrumona brengt in mei een nieuwe fris drank voor kinderen: Snor. Snor is een limonade op basis van planten- en vruchtenextracten die groot nieuws be tekent door z'n smaak, kleur en de speelse bijkomstigheid van schuim erop. Deze nieuwe frisdrank werd in de afgelopen twee jaar bij Vrumona ont wikkeld voor kinderen tussen 6 en 12 jaar. Snor hoort helemaal thuis in hun wereld. Het zal daarom een nieuwe plaats innemen in het thuisverbruik van frisdranken. Waarom Snor Op de leeftijd dat sinas te kinderachtig wordt en cola nog te „volwassen" is krijgt Snor vrij spel. Want juist op die leeftijd, tussen 6 en 12 jaar, ontwikkelt een kind z'n eigen wensen. Het gaat steeds sterker bepalen wat het lekker vindt, terwijl het vanwege z'n leeftijd nog niet aan een tienerdrank toe is. Snor lonkt naar een echte tienerdrank, maar blijft door z'n samenstelling een typisch produkt voor kinderen. Vandaar dat Snor zowel door kinderen als ouders enthousiast ontvangen is tijdens de vele onderzoeken. Frisse wind in de frismarkt Vrumona is met Snor tegemoet geko men aan een behoefte die in de loop der jaren in de frisdrankenmarkt is ont staan. Snor is op dit moment niet alleen uniek door de leeftijd en de instelling van z'n toekomstige gebruikers, maar ook door z'n eigen karakter en marktbenadering. De smaak is nieuw en is verrassend goed ontvangen, het prikt 'n beetje en het blijft een poosje schuimen in het glas. Ook de kleur blijkt aantrekkelijk te zijn voor kinderen. Uiteraard krijgt Snor een marktbenade ring die zich duidelijk onderscheidt van conventionele frisdranken. Hoe kan 't ook anders... De communicatie is direct gericht op kinderen en hun eigen wereld, met een duidelijke herkenbaarheid voor de ou ders. Een thema apart, dat zal worden ingevuld door Marcel en Bas. Marcel en Bas de gangmakers van Snor Groot nieuws en nieuw talent trekken elkaar blijkbaar aan. Marcel en Bas zijn 9 en 10 jaar oud. Ze staan al jaren be kend als het komisch duo van hun eigen school. Binnenkort zullen Marcel en Marcel en Bas kunnen het over één ding eens worden. Fris met schuim erop. Dat smaakt snor. 4

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 4