6 VéGé opent nieuw distributie centrum 16 Glasfabrikage in Gerresheim 18 Wielrennen 19 Seven-Up in 1979 20 Leven in de bouwerij 8 Grootscheepse consumenten promotie met Amstel 9 Finale biertapwedstrijden 10 Parlantduvin 12 Van negotie tot moderne groot handel ,,Parlant du sherry" zouden we deze af levering uit de serie van de heer Zellen- rath kunnen noemen. Op pagina 10 en 11 schrijft hij het eerste gedeelte van een uitgebreid verhaal over de verschillende facetten van de sherry. 22 Horeca onderweg 24 Eerste paal Hazzebazz 25 Slijterspromotie voor Amstel bier 26 Nieuws allerlei Grootvader Boon zal nooit gedacht hebben dat zijn negotie nog eens zou uitgroeien tot zo'n uiterst moderne groothandel. Hoe dat allemaal in zijn werk gegaan is wordt verteld op pagina 12 e.v. 2 Inhoud/colofon/in dit nummer 3 Gedistilleerd en Wijn Groep Ne derland verhuist 4 Snor, kinderfris van Vrumona Een van de buren van de distilleerderij en graanalcoholbranderij op het indus trieterrein Zoeterhage in Zoetermeer is het nieuwe distributiecentrum van VéGé West-Nederland. Dit distributiecentrum bestrijkt nagenoeg de hele provincie Zuid-Holland en Amsterdam. Zie pagina 6 en 7. Tap en Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken voor de Neder landse markt. Redactie: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur), Els Reijnders, Ineke Spoorenberg Vaste medewerkers: W. J. Hoeben, J. Reppel, M. P. J. van Soest, J. Zellenrath Redactiecommissie: Mevr. H. D. van den Steenhoven, J. F. B. Houthuys, A. Jansen, A. C. M. Jon kers, D. Marck, J. A. Vleghert Redactieadres: Postbus 28, 1000 AA Amsterdam Tel. 020 - 702283, 702172, 702264 Bij de voorpagina: Dat zit wel snor met het nieuwe pro- dukt van Vrumona. Marcel en Bas zien het in ieder geval wel zitten! Alles over de introductie van dit nieuwe kinder fris" vindt u op pagina 4 en 5. Bij de achterpagina: Onlangs werden de koperen brouwke tels van de Heineken brouwerij in Am sterdam weer in hun oorspronkelijke staat teruggebracht. De gebruineerde laag (volgens de toen heersende smaak) werd verwijderd, met als ge volg dat de natuurlijke rode koperkleur weer terug is. Zie ook nieuws allerlei. Gerresheimer Glas in West-Duitsland is een belangrijke flessenleverancier van Heineken. Reden voor de redactie om eens een kijkje te nemen bij het boeien de en fascinerende schouwspel van de glasfabricage. Zie pagina 16 en 17. In de rubriek Leven in de bouwerij komt ditmaal het Centraal Station in Den Haag aan de orde. Een centrale plaats hierin heeft de Central Station Pub, een veel zijdige restauratie die met medewerking van het Heineken Bouwbureau tot stand kwam (pagina 20 en 21 Horeca ondernemer Pierre Br.aham heeft zijn eigen visie op het horecabe drijf. In Gorinchem en in Leuven heeft hij twee volkomen verschillende typen bedrijven, die hij op eigen wijze exploiteert. De heer Reppel vertelt zijn verhaal in de rubriek Horeca onderweg, pagina 22 en 23. 2

Heineken - Tap en Schap | 1979 | | pagina 2