WW TUIILLERT GROSSIERDERIJ B.U «HET OIUFHdNKELUK ZIII1 GEEFT DE GROSSIER KRACHT" De uitspraak: ,,Het onafhankelijk zijn geeft de grossier kracht" staat hoog in het vaandel van de heer M. van Twillert sr. (58), directeur van de gelijknamige grossierderij. Dat deze woorden een grote waarheid in zich hebben blijkt wel uit de spectaculaire groei die Van Twil lert B.V. sinds zijn ontstaan heeft door gemaakt. Was de omzet in 1972 nog ongeveer 7 miljoen gulden, in 1978 wordt de 40 miljoen overschreden. Het is echter in dit geval niet de omzetgroei die ons naar het van oudsher bekende vissersdorp Spakenburg/Bunschoten deed reizen, waar de grossierderij gevestigd is. FEEST Het afgelopen boekjaar heeft Van Twil lert B.V. het gepresteerd om de indruk wekkende grens van 500.000 kratten Heineken en Amstel bier te overschrij den. Dit heuglijke feit was voor ons aanlei ding de directie, bestaande uit de heren M. van Twillert sr., zijn zoon O. van Twillert, P. A. M. Wendel (verkoop) en H. Schaap (inkoop) uit te nodigen voor een Vooraanzicht van het pand in Bunschoten. thuisverbruik bier namens Heineken een ingelijst affiche met inscriptie aan de heer Van Twillert sr. Dit ter herinne ring aan de 500.000 kratten bier die in één jaar omgezet zijn. VESTIGING De geweldige bieromzet is gerealiseerd door de inzet van de 44 personeelsle den; zes tientonners (af en toe aange vuld met huurwagens) zorgen voor het transport. Het zeer moderne bedrijfs pand, dat in 1976 werd betrokken, staat op 13.000 m2 terrein, waarvan 5.000 m2 ingenomen wordt door het kantoor en magazijn. De gehele administratie is geautomati seerd; een zeer moderne computer ver werkt de gegevens. Er zijn hier dus mo gelijkheden te over voor expansie! De administratie is volledig geautomatiseerd. ASSORTIMENT De voornaamste pijlers waarop het as sortiment rust zijn de omzet van bier, fris, conserven en koffie. Daarnaast wordt een volledig pakket kruidenierswaren gevoerd. Verder le vert Van Twillert veel vismeel (waarmee de vis gepaneerd wordt voor de exclu sieve bruine kleur) en bakolie aan de omliggende vishandelaren. Hoe kan het ook anders in deze omgeving! GROEI Op de hechte fundamenten van deze grossierderij wordt nog steeds getracht de groeimogelijkheden te benuttten. Dit werd door de heer Van Twillert sr. tref fend benadrukt in zijn woorden na af loop van het diner in De Mandemaaker: Wij zien elkaar hier spoedig weer als wij de 750.000 kratten bier gehaald hebben!" etentje in visrestaurant De Mande maaker te Spakenburg. Tijdens dit diner overhandigde de heer M. Geel, groothandelvertegenwoordiger Van links naar rechts verkoopleider P. A. M. Wendel, de heer Van Twillert sr. en zijn zoon O. van Twillert. De heer M. Geel, groothandelvertegenwoordiger thuisverbruik bier, overhandigt de heer M. Twillert het ingelijste Hooiberg-affiche met inscriptie.

Heineken - Tap en Schap | 1978 | | pagina 64