Zonnige ontvangst van handelsrelaties in nieuwe vestiging Honderden afnemers en leveranciers uit binnen- en buitenland, kortom al diege nen die de gedistilleerd- en wijnwereld een warm hart toedragen, waren op vrijdagmiddag 21 september 1979 naar Zoetermeer gekomen om kennis te ma ken met het nieuwe bedrijf van de Ge distilleerd en Wijngroep Nederland B.V. Rondleiding In het groepskantoor hangen reeds verschil lende geschenken van relaties aan de muur. De heer Van der Zee bij de videobeelden van zijn die ochtend gehouden speech. De heren J. C. Goos, bedrijfsleider Zoeter meer (rechts) en P. Bokma, export manager, in gesprek met Tap en Schap redactrice Els Reijnders. applaus beloond. Om ongeveer half zes werd de ontvangst beëindigd. Wij hopen dat onze relaties een prettige herinnering overhouden aan deze voor ons zo belangrijke dag. Met het koperen distilleerkannetje, dat wij onze gasten na afloop aanboden, hebben wij ieder een een tastbaar blijk van waardering voor hun bezoek willen meegeven! 19 Gasten en gastheren tijdens de middagont vangst. Om half vier zetten de eerste genodig den hun handtekening in het gasten boek. Zij werden verwelkomd door een aantal gastheren, die hier aanwezig wa ren om het iedereen op deze feestelijke dag naar de zin te maken. De expeditieruimte, die voor deze gele genheid gebruikt werd, was niet meer te herkennen. De één dag tevoren nog be tonnen muren en vloeren waren nu aan gekleed met prachtige velours gordijnen en warme vloerbedekking. Overal waar men keek stonden en hingen kleurige bloemstukken en gezellige planten; een feestzaal dus, die beslist niet onder deed voor de beste in z'n soort! Tony Eyk zorgde met zijn combo voor een gezellige muzikale omlijsting van de receptie, terwijl men aan de diverse bars terecht kon voor een bij een dag als vandaan behorend drankje. En er zijn heel wat toasten uitgebracht op de nieuwe vestiging! Maar de gasten waren natuurlijk niet al leen gekomen om een dronk uit te bren gen. Zij waren er tenslotte ook om een idee te krijgen over omvang, inrichting en capaciteit van de distilleerderij en graanalcoholfabriek. Daarom was er ruimschoots gelegenheid voor een Vele gasten maakten een rondleiding door het bedrijf. rondleiding door het bedrijf, waarvan druk gebruik werd gemaakt! In verschillende groepjes, allen begeleid door een rondleider en enkele gasthe ren, kregen de bezoekers deskundige uitleg over de gang van zaken. Film Teruggekomen in de ontvangstzaal was men enthousiast over met name de ar chitectuur, die futuristisch aandoet en over de moderne voorzieningen in de distilleerderij en graanalcoholfabriek. Vele positieve geluiden werden ge hoord. Aangezien het niet mogelijk was dat alle gasten ook 's morgens aanwezig waren, was het idee ontstaan om de middag- gasten een filmverslag te tonen van de openingsceremonie in de ochtend door Zijne Koninklijke Hoogheid de Prins der Nederlanden. Dat staat er nu heel simpel, maar u zult begrijpen dat er heel wat kunst en vlieg werk aan te pas is gekomen om het 's morgens opgenomen gedeelte 's mid dags compleet met geluid via videobeel den uit te kunnen zenden! Daarom alle hulde aan het filmteam van Piet van Strien. Precies om vijf uur werd de film aangekondigd en konden de mannen van het filmteam opgelucht ademhalen. Hun inspanning werd na afloop met luid De leden van de filmploeg van Piet van Strien.

Heineken - Tap en Schap | 1978 | | pagina 19