2 Inhoud/colofon/in dit nummer 3 Dubbel nieuws van Bokma: sta- tiegeldloze fles èn nieuwe uit monstering 6 Groothandel Ten Have, Doetin- chem 10 PUR bronwater 12 Parlant du vin (15) 14 Het mysterie van het robijnrode bier 16 Shandy 17 Omzetrecord Pepsi-Cola 18 Afvalwaterzuiveringsinstallatie Zoeterwoude 20 Seven-Up acties 21 Sisi sprookjes promotie 22 Horeca onderweg 24 Leven in de bouwerij 26 Standbouw door Heineken 29 Nieuws allerlei Tap en Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken voor de Neder landse markt. Redactie: W J. Bruggeman (hoofdredacteur) Els Reijnders, Ineke Spoorenberg Vaste medewerkers: W. J. Hoeben, J. Reppel, M. P. J. van Soest, J. Zellenrath Redactiecommissie: Mej. H. D. van den Steenhoven, J. F. B. Houthuys, A. Jansen, A. C. M. Jonkers, D. Marck, J. A. Vleghert Redactieadres: Postbus 28, 1000 AA Amsterdam. Tel. 020 - 702283,702172,702264 Bij de voorpagina: Bokma in de nieuwe uitmonstering. Sfeervolle opname van Bokma, welk merk met ingang van 2 oktober geleverd wordt met een nieuw etiket, een nieuwe dop en een nieuwe omdoos. Bij de achterpagina: Fotograaf/parachutist Max Dereta legde de parachutisten op de gevoelige plaat vast, die de bal kwamen brengen voor de finale van het voetbaltoernooi Amster dam 703 in het Olympisch Stadion (18 en 20 augustus jl.) Belangrijk nieuws van Bokma! Per 2 ok tober wordt het gehele assortiment ge leverd in nieuwe uitmonstering: nieuw etiket, nieuwe dop en nieuwe omdoos. Tegelijkertijd verdwijnt het statiegeld van de markante vierkante fles (en voor de horeca van de ronde fles). Op pagina 2, 3 en 4 kunt u alle bijzonderheden le zen. In dertig jaar tijds groeide Ten Have's grossierderij uit tot een forse onderne ming, die enkele maanden geleden in Doetinchem een indrukwekkend distri butiecentrum in gebruik nam. Vanuit dit nieuwe, uiterst moderne centrum wor den de afnemers in het midden en oos ten van het land snel en efficiënt be diend. Zie daarvoor pagina 6 t/m 9. De Heineken brouwerij in Zoeterwoude is de schoonste brouwerij van de wereld: Voor het zuiveren van het afvalwater wordt een installatie gebruikt die het water schoner aflevert dan dat waar het in geloosd wordt. Zie pagina 18 en 19. De heer Zellenrath vervolgt zijn verhaal in de rubriek Parlant du vin over de Bor deaux-wijnen. Ditmaal komen vooral de witte wijnen aan bod, waaronder die van Sauternes en Barsac. Pagina 12 en 13 Postiljon Motel Zwolle is de zevende in de keten van bedrijven; op 6 april van dit jaar is dit motel officieel geopend. In de rubriek Leven in de bouwerij (pagina 24/25) wordt verteld op welke manier het Heineken Bouwbureau dit project begeleid heeft. Op de onlangs gehouden Slijtersvak beurs hebben velen ook de stand van het Heineken concern gezien. Deze stand is geheel ontworpen en uitgevoerd door een afdeling van Heineken. Op pagina 26 tot en met 29 wordt deze afdeling voor het voetlicht gehaald.

Heineken - Tap en Schap | 1978 | | pagina 34