achter elkaar werd zo'n pres tatie nog niet eerder gele verd. Hij kreeg het overigens niet cadeau in deze etappewed strijd voor amateurs, die plaats vond van 17 t/m 25 mei 1978. De 27-jarige Hassink raakte op de voorlaatste dag de oranje trui nog even kwijt, en een val vlak voor Amsterdam, de aankomstplaats van de Heineken op Binnenstads dag In Rotterdam vond op zaterdag 27 mei jl. het evene ment de Binnenstadsdag plaats. Dit is een jaarlijks te rugkerende gebeurtenis, die door de stedelijke overheid en het bedrijfsleven wordt georganiseerd. Het doel er van is het hart van de stad Rotterdam, dat in de Tweede Wereldoorlog zoveel heeft geleden, extra in de belang- Blaaskapellenfestival Aarle- Rixtel. Onder het motto: "Drie dagen Stimmungsmusik te Aarle-Rixtel", werd op 2, 3 en 4 juni jl. voor de twaalfde maal het bekende Blaaskapellen- festival gehouden, dat zijn weerga niet vindt De organisatie berustte eveneens voor de twaalfde maal bij de Ganzegats Hofka pel, terwijl de heer A. van den Elzen, eigenaar van café Van den Elzen in Aarle-Rixtel in samenwerking met de brou werij al die jaren gezorgd heeft voor een goed glas Am- stel bier. (foto 2). Het jaarlijks terugkerende festival werd gehouden in een kolossale feesttent, die met medewerking van de af deling reclame-service van Heineken omgetoverd was tot een Egerlander-Garte, waar het goed toeven was. Zondagmorgen was er weer Frühschoppen, waar onder meer de Ganzegats Hofkapel (foto 3) en de Hösbeugels uit Deurne zorgden voor een ge weldige sfeer. 3 Aan dit festival nam een twin tigtal kapellen deel, waaron der die Fidelen Rosentaler uit Merselo, Original Wurmtaler Musikanten uit Kerkrade en de Edelweiss Kapelle uit Bergeyck. Het Heineken con cern stelt jaarlijks voor dit festival drie speciale dagprij zen beschikbaar voor de ka pel die de leukste indruk maakt op het publiek. Iveko/Heineken actie. De heer en mevrouw M. Oort in de Gertstraat 21 te Zuidwolde zijn de gelukkige bezitters geworden van een Sony Au- dio-rack, bestaande uit een versterker, platenspeler, tu ner, boxen en een opbergrek. Zij wonnen deze prijs met hun inzending in de nationale Ive ko/Heineken actie waarbij de Iveko-klant bij iedere krat of tray Heineken bier een deel nemerskaart ontving, waarop een in stukken geknipte Hei neken fles stond afgebeeld die tot één geheel moest worden gemonteerd, terwijl 5 laatste etappe, maakte zijn overwinning nog tot op het laatste moment onzeker. Herman Krott, de Amstel ploegleider, stond ook dit jaar weer voor vaak uiterst moei lijke beslissingen en situaties. Immers nog twee andere ploeggenoten, Frits Pirard en Jos Lammertink, hadden ge durende deze ronde, enkele uitstekende kansen op de eindoverwinning. Dat zij, naast de hardwerken de Nico Hilberink en Gerrit Möhlmann en de nog veelbe lovende benjamin Ad Wij- nands toch één harmonisch geheel vormden, was er de oorzaak van dat Amstel kan bogen op een uitstekend ronderesultaat: Behalve de eindoverwinning van Hassink won Jos Lammertink de witte trui (combinatieklassement). H'j, Hassink en Möhlmann te kenden voor drie etappe overwinningen en bovendien werd het ploegenklassement gewonnen. Op foto 5 ziet u de rondemiss en Arie Hassink. Ook de Am stel Ford Classic ging door de finish (foto 6). 6 Bossche concerndranken handel in nieuw bedrijfs pand. Drankenhandel Van Dorst-Liebrand-Olderaan hield eind mei jl. open huis, ter gelegenheid van de inge bruikneming van het nieuwe, modern ingerichte bedrijfs pand in Den Bosch De nieu we bedrijfsruimte (foto 1), die tegenover de Heineken brou werij ligt, maakt deel uit van een pand met een totale op pervlakte van 5.000m2. Hier van is 2.000 m2 ingericht voor de activiteiten van de dran kenhandel; het andere, 3.000 m2 grote, gedeelte doet dienst als opslagruimte voor de brouwerij. De huidige drankenhandel is ontstaan uit een samengaan, ruim drie jaar geleden, van drie bedrijven, die gedurende een reeks van jaren op het zelfde terrein werkzaam wa ren. De leiding van de nieuwe b.v., die in totaal veertig me dewerkers in dienst heeft, berust bij de heer A.J.C. van Dorst. ook het aantal flessen in een Heineken 50 cl krat moest worden ingevuld In deze actie waren verder als prijzen 100 langspeelplaten, 100 Delftsblauwe bierpullen, 50 Heineken badlakens en 1000 fraaie posters te win nen. Op foto 4 is de jury bezig met het trekken van de vele prijs- 4 winnaars. V.l.n.r. de heer G. J. L. S. van Rooy, directeur Iveko Utrecht en de heren W. J. Hoeben en M. P J. van Soest, verkoopbevordering Heineken en W.M Groen in 't Woud account manager Hei neken. Amstel wielerploeg op ere podium. Olympia's 27ste In ternationale Ronde van Ne derland werd wederom door een van onze Amstel renners gewonnen. Eerder was dat al gelukt door de Amstel ren ners Cor Schuuring (1964), Harry Steevens (1965), Leo van Vliet (1976) en vorig jaar door Arie Hassink. Dat diezelfde Arie Hassink dit jaar weer als overwinnaar uit de bus kwam, mag een uni cum heten, want twee jaar 29

Heineken - Tap en Schap | 1978 | | pagina 29