is HI Hi Mt Ml i IMIMM I MIMI Ml Ml IIIIII MIIIII Ml [TANiifitRGj iiuii KIMIIUWU.IN- in m.\ - Koninginnedag het traditio nele Oranjefeest gehouden op het terrein van Kranen burg-noord, dat behoort tot de Jan van Nassaukazerne in Harderwijk. De organisatie van dit evene- Dit is om de kennis en het in- l zicht'in marketingproblemen J te kunnen laten toetsen. Dat vraagt van de docenten ieder j jaar weer een stuk fantasie en creativiteit. S De commerciële afdeling van 5 Achter hen reed een kam peerwagen waar de nachten in werden doorgebracht. Er stond reeds een officieus wereldrecord van 950 km, maar dit werd door de HTS- studenten verbeterd tot 1354 km. Oranjefeest Harderwijk. Op 1 mei werd ter gelegenheid van ment berust bij het bestuur van de onder-officiersmess in samenwerking met het plaat selijke Oranjecomité. De kazerne viert ieder jaar samen met de burgerij van Harderwijk de verjaardag van de Koningin. Dit gaat gepaard met een aantal festiviteiten, waaronder een braderie, een voetbalwedstrijd en een de monstratie van het Pepsi Pa rateam. Dit jaar werd een wedstrijd gespeeld tussen het eerste elftal van de plaatse lijke voetbalvereniging V.V.O.G. en de veteranen van dezelfde vereniging. Traditio neel is, dat aan het eind van de wedstrijd de leden van het Pepsi parateam met vlaggen en rookbommen naar bene den komen vallen (foto 6). Vanaf de grond geeft de leider van het Pepsi Para team, de heer Ton Pleiter, dan een spannend verslag van de gebeurtenissen. De beker, beschikbaar gesteld door Amstel, werd dit jaar uitgereikt aan de veteranen van V.V.O.G. door de heer J. Mul, vertegenwoordiger Ca- di-Nederland (foto 7). HEAO-studenten „beproe ven" de marketing van Royal Club Shandy. Op de Neder landse HEAO-scholen wor den in de periode van eind examens, door de docenten praktijkgevallen aan de stu denten voorgelegd. koelkodsi)»ende 8 de HEAO-school te Enschede zocht dit jaar voor de samen stelling van de eindexamen „case" contact met Heine- ken, waarvoor de heer drs. K. B. A. van der Schuyt als rijks gecommitteerde bij de eind examens optreedt. In nauwe samenwerking tussen de heer Van der Schuyt, product manager J. Klingeman van Heineken dochter Vrumona B.V. en de docenten drs. J. Dekker, drs. J. B. Jolink en drs. O. J. Weysenveld ont- stond de „Case Shandy". Tijdens het examen konden de studenten niet alleen hun kennis en inzicht ten aanzien van de marketing van shandy beproeven; zij konden letter lijk beproeven welke per spectieven shandy biedt als „fris dat niet kinderachtig is". Vrumona had daarvoor wel willend de nodige blikjes Royal Club Shandy beschik baar gesteld, (foto 8). DSO Mini Europa Cuptoer nooi. Om half vier 's middags landden op donderdag 4 mei vijf parachutisten met Heine- kenvlag op het terrein van DSO te Zoetermeer (foto 9). Dit was het startsein voor het Mini Europa Cuptoernooi waaraan deelgenomen werd door landen als België (Brug ge, Anderlecht, Beerschot), Duitsland (Hamburger S.V., Borussia), Nederland (DSO en Sparta). Scheidsrechter was onder meer Charles Corver, rechts op foto 10. Mini Europa Cuptoernooi wil zeggen dat de deelnemers onderverdeeld zijn in B-(14 tot 16 jaar) en C-(12 tot 14 jaar) junioren. Het is niet zo dat dit geen goed voetbal zou zijn; integendeel, bij de junio ren zitten wel degelijk talen ten. Onze vertegenwoordiging bestond geheel uit een fris drankenpresentatie zoals: reclameborden van Pepsi, een verkoopwagen, vlaggen en dergelijke. Mede door het mooie weer konden we spre ken van een grote omzet die dag. 10 27

Heineken - Tap en Schap | 1978 | | pagina 55