Vertegenwoordigers maakten kennis met Amstel Feestpromotie Een hostess van KLM Party Service verzorgt het koud buffet... ..terwijl de Amstel barman de drankjes inschenkt. We zitten midden in de Amstel Feest promotie. De eerste jureringen zijn in middels achter de rug en de prijswin naars daarvan zijn bekend. Bij het ter perse gaan van dit nummer wisten we nog niet hoeveel inzendingen er zijn ge weest, maar gezien het feestelijke tintje aan de actie zullen velen gereageerd hebben. Op maandag 8 mei jl. vond de presentatie van de actie aan onze verte genwoordigers plaats. Het prettigste ge deelte uit deze presentatie was onge twijfeld het uitstekende koud buffet (on derdeel van de eerste en tweede prijs van de feestpromotie) dat de vertegen woordigers konden keuren. KLM Party Service, die het culinaire gedeelte van de promotie voor zijn rekening neemt, zorgde ervoor dat de vertegenwoordi gers een zo compleet mogelijk beeld kregen van wat de hoofdprijzen precies inhouden; een hostess van KLM Party Service stond er borg voor dat de ge rechten feestelijk gerangschikt werden. Om u een idee te geven wat u allemaal te Het prettigste gedeelte uit de presentatie. wachten staat als u een hoofdprijs wint: De eerste prijs is een feest voor zestien personen. Dat wil zeggen dat eten en drinken verzorgd wordt, terwijl u er niets aan hoeft te doen. De tafel wordt gedekt, het koud buffet klaargezet, KLM doet de afwas. Bovendien is er een Amstel bar man aanwezig die de drankjes in schenkt. Het koud buffet bestaat onder meer uit twee vis- en twee vleesschotels, ver schillende soorten salades, gevulde to maten, diverse soorten brood en bava roise toe. Voor een bittergarnituur en koffie of thee met bonbons wordt even eens gezorgd. De troostprijs bestaat uit een koud buffet en drank voor vier per sonen. De prijswinnaars krijgen schrif telijk bericht, waarna in overleg met KLM Party Service een datum uitgezocht kan worden. De actie loopt tot en met okto ber en er kunnen iedere werkdag prijzen gewonnen worden, 's Lands beste brouwers en KLM Party Service wensen u veel succes! Voor een bittergarnituur wordt eveneens gezorgd. 15

Heineken - Tap en Schap | 1978 | | pagina 15