S8! a SLIJTERIJ Carnavalsfeest bij groothan del VSE. Ongeveer zestig patiënten van het St. Antonius verpleeghuis in Haaksbergen hebben samen met een groot aantal kinderen en volwassenen van groothandel VSE in Haaksbergen een uitbundig carnavalsfeest gevierd in het magazijn van de groothandel. Het idee hiertoe is ontstaan bij de officiële opening van het pand, november vorig jaar. De burgemeester van Haaksbergen stelde de directie van VSE toen voor om de bewoners van het verpleegtehuis eens uit te nodigen. Via dit carnavals feest is op originele wijze aan dit verzoek voldaan en volgens de heer Streefkerk van VSE, tevens organisator, iets dat zeker voor herhaling vatbaar is. Carnavalsetalages in Nijme gen. Ook dit jaar is door leerlingen van de lagere en middelbare detailhandels school ,,Gelre" uit Nijmegen een aantal carnavalsetalages ontworpen en uitge voerd. Nico Haak op de brouwerij Op foto 7 ziet u de Heineken minirace- baan, die voor jong en oud een grote trekpleister was. 7 In totaal 126 leerlingen verzorgden vier entwintig etalages bij detaillisten en nog eens dertig op de school zelf. De win nende etalage was volgens de jury, be staande uit leraren van „Gelre" en de heren J. Baas en R. Claassen van Hei neken, uitgevoerd bij slijterij Peeman aan de Waldeck Pyrmonthsingel in Nij megen (zie foto 8). De bekende Nederlandse zanger Nico Haak, wiens laatste liedje ,,ls je moeder niet thuis" een nationale carnavalskra ker werd, bezocht onlangs onze brou werij aan de Van der Helststraat in Am sterdam. De zanger maakte er een rondleiding en toonde zich erg geïnte resseerd in de totstandkoming van ons bier. Op foto 9 ziet u hem samen met een van onze obers, Willem de Rooy, met wie hij nog even naar het brouwhuis afdaalde om voor de fotograaf te pose ren. Zo te zien is de zanger over ons bier heel goed te spreken.

Heineken - Tap en Schap | 1978 | | pagina 771