B.B.B. Maastricht Horesca - Zuidlaren In de afgelopen maanden heeft Heineken aan drie belangrijke horecabeurzen deelgenomen, namelijk de Horecabeurs - Goes Deze internationale vakbeurs voor grootverbruik, horeca, ziekenhuizen, in stellingen en bedrijfskantines is dit jaar voor de vierentwintigste maal gehouden. Van 3 tot en met 9 maart bezochten on geveer 25.000 belangstellenden de Eu rohal in Maastricht waar de B.B.B. zich afspeelde. De Heineken stand was voor ons een experiment in bouwkunde. Tot in de details uitgewerkt bestond de stand uit een binnen- en een buitengedeelte, dat wil zeggen uit een café en een terras. Om deze verdeeldheid goed uit te laten komen is onder meer gewerkt met ver schillende kleuren, planten en vloerbe dekking. In de 120 m2 standruimte hing een sfeer van zo'n tachtig jaar geleden, die borg stond voor gezelligheid. Na een onderbreking van enkele jaren is de horecabeurs toch weer teruggegaan naar Goes. Deze beurs startte jaren ge leden in Goes, maar toen de veilinghal len in verval raakten, week de organisa tie uit naar Kapelle. Vorig jaar is een en quête gehouden, waaruit bleek dat de naam Kapelle internationaal weinig be kendheid genoot. Dat is de reden waar om de horecabeurs dit jaar toch weer in Goes gehouden is, zij het in de nieuwe veilinghallen. Dat dit een stap in de goe de richting is geweest blijkt wel uit het feit dat de beurs (van 28 februari tot en met 2 maart) meer bezoekers trok dan vorig jaar. Onze stand vormde het rustpunt van de beurs; gastheerschap kwam hier op de eerste plaats. In een gezellige bruine- kroegensfeer zijn dan ook heel wat biertjes over de toog gegaan. De Horesca in Zuidlaren is iets anders van opzet dan de meeste horecabeur- zen. Óp deze beurs vertegenwoordigen de drankenhandels uit het noorden ons met een gecombineerde stand, waarbij de nadruk nu eens niet op het bier valt, maar op de overige concernprodukten. Het waren Hergarden's Drankenhandel B V. uit Joure, de Noord Friese Dran kenhandel B.V. uit Leeuwarden, B V. Drankenhandel Wiemers uit Dokkum, B.V. Drankenhandel Dinkel Regge uit Almelo, Drankenhandel Groningen B.V. uit Groningen, Santing, Vos en Wouwe naar B.V. uit Assen en Molenaar Co B.V. uit Meppel. De beurs werd van 20 tot en met 23 fe bruari in de Prins Bernhardhoeve ge houden; de bezoekers konden terecht in een nostalgische stand, waarin de pro- duktinformatie op de eerste plaats kwam.

Heineken - Tap en Schap | 1978 | | pagina 59