NIEUWE RECLAMEFILMPJES VOOR GEDISTILLEERD ORIGINEEL ENGELS DARTBOARDSPEL BIJ HOPPE Al 'ns geprobeerd, wat wij Nederlanders „pijltjes gooien" noemen? Hoppe geeft u nu de kans om op een voordelige manier in het bezit te komen van een origineel Engels dartboard met zes pijltjes. Voor slechts f 18,95 en een platgeslagen Hoppe dop kan de consu ment kennis maken met de sport waar de Engelsen zo dol op zijn. De spelregels worden uitgelegd in een speciale folder, geschreven door dart specialist John T. Cobblestone. Na het lezen van deze folder kunt u het spel op vijf verschillende manieren spelen. Bij de slijter is een display geplaatst, waarin ook het dartspel een plaats heeft gekregen. Dit spel blijft uiteraard in het bezit van de slijter. Ook de groothandel is uitgebreid geïn formeerd, zodat deze eveneens in kan haken op de dartboardactie. De consument kan tot 30 april 1978 een antwoordkaart insturen, om dit gezellige familiespel te bestellen. Hoppe jonge jenever. „De lezing" is de titel van de nieuwe televisiespot van Hoppe jonge jenever. Vanaf 13 januari is hij te zien, totaal vijfendertig maal dit jaar. Een heer zit tijdens een tamelijk saaie lezing weg te dromen naar zijn huis, waar hij vertroeteld wordt door zijn vrouw die hem zijn glaasje Hoppe jonge jenever inschenkt. Wreed wordt deze zoete droom verstoord door de werkster, die lang na afloop van de lezing de heer in een totaal verlaten zaal aantreft... Hoppe vieux. Vanaf 20 januari komt Hoppe vieux met een nieuwe tv-com- mercial in beeld. Dit jaar zal deze spot zevenentwintig keer vertoond worden. De commercial is getiteld „De bus" en laat een heer zien die in een bus weg droomt naar de knusse huiselijke sfeer, waarbij hij uiteindelijk geheel alleen in de koude busremise belandt. Via de radio is de Hoppe commercial dit jaar 91 maal te horen. Coebergh bessenjenever. De tv-com- mercial van Coebergh bessenjenever is ook dit jaar gebaseerd op de slogan „Lekker drinken wat je lekker vindt", maar is in een nieuw jasje gestoken. Een serveerster brengt zingend en swingend een aantal situaties in beeld waarbij mensen „doen wat ze lekker vinden", waarbij aan 't slot de mensen drinken wat ze lekker vinden: Coebergh bessenjenever! 27

Heineken - Tap en Schap | 1978 | | pagina 27