Dckbierfeest bij Melief43 Ockbier- actie-dames cp pad Sinds eind oktober hangt bij café De Meierijsche Kar in Dordrecht het bokbier voor de ramen. De Dordtse kunstenaar Hans van Arkel leefde zich uit op vier tekeningen, die samen het verhaal vor men over een bok die zijn bier ontdekt. De heer L. C. van Ast, eigenaar van De Meierijsche Kar, vond het leuk om dit jaar speciale aandacht aan het Heinekeri Bokbier te schenken en trok hiervoor Van Arkel aan. Hij krijgt erg veel reacties op zijn initiatief en veel klanten vragen naar dit traditioneel gebrouwen bier. Helaas moet dit café, dat eens door bil- Het Heineken Bokbier kreeg op 27 okto ber jl. alle aandacht bij café Melief-Ben- der aan de Rotterdamse Oude Binnen weg. Liefst drie bokken waren de zaak ingehaald en in het café zat een echte Geitenbreister (foto 1). Om het geheel compleet te maken, serveerde eigenaar de heer W. Langstraat geitekaas bij het bokbier. Er werd trouwens de hele dag niets anders dan bokbier geschonken en gedronken. De heer Langstraat had vele bevriende caféhouders uitgenodigd en ook een aantal mensen van Heineker behoorden tot de gasten, zie foto 3. Op foto 2 ziet u van links naar rechts mevrouw en de heer Langstraat en de verkoopleider van drankenhandel Ha venstad de heer A. van Kol. Vijtien bokbieractie-dames hebben in de periode van 7 tot en met 19 november ruim 2300 horecabedrijven bezocht om te kijken wat voor activiteiten er waren opgezet rond het Heineken Bokbier. Als de horeca—ondernemer aan drie ei sen voldeed (p.o.s.-materiaal gebruikt, viltjes in het bedrijf, bokbier aanwezig) ontving hij een set met zes mooie bok- bierglazen. De bokbier-dames, gekozen uit het Martin Air promotions team, ga ven een waardering voor elk bokbier-in- terieur. Als zij bovendien nog extra bok- bieractiviteiten signaleerden, kwamen de betrokken horeca-ondernemers in aanmerking voor de extra prijzen, te we ten een kleuren videorecorder, een draagbare kleurentelevisie of een cursus parachutespringen voor beginners. De prijswinnaars zijn rond vijftien de cember bekend gemaakt. Op de foto ziet u een van de dames voor een met reuzestickers beplakte actie auto.

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 4