7Up vijf jaar Quality Award. Op 9 november jl. werd door de heer B J. Riemslag, area manager Benelux voor 7Up (rechts op foto 14) aan ir. P. Heemskerk, produktie-leider van Vrumona, een oorkonde uitgereikt ter gelegenheid van het feit dat voor het vijfde jaar in successie Vrumona voor het produkt 7Up aan de hoogste kwaliteitseisen heeft voldaan. Het 7Up Quality Award programma werd in gesteld in 1957 teneinde de 7Up bottlelaars richtlijnen te verschaffen voor het berei ken van optimale kwaliteits normen. 14 Deze onderscheiding is een waardevolle erkenning van het constante streven om de door Vrumona op de markt gebrachte produkten aan de hoogste eisen te laten vol doen. Het in de afgelopen ja ren sterk toegenomen markt aandeel van 7Up in Neder land bevestigt bovendien dat ook handel en consument nog steeds de voorkeur ge ven aan kwalitatief hoog waardige produkten. Twintig jaar Jumping. Jum ping Amsterdam hield dit jaar zijn vierde lustrum. Een fees telijke gebeurtenis, die van donderdag 27 tot en met zondag 30 oktober liefst 25.000 bezoekers trok. Ook nu weer was het RAI- complex het middelpunt van dit belangrijke indoor con cours hippique. Men kon hier niet alleen genieten van een wervelend ruiterfestijn, in de pauzes was er ruimschoots gelegenheid de verschillende stands te bezoeken De weg naar de Heineken stand was schijnbaar goed te vinden, want daar was het steeds ge zellig druk. Ook de Whitbread bus, waaromheen een sfeer volle bar gecreëerd was, trok vele gasten. En dan het hippische gebeu ren zelf Hoewel verschillen de ruiters niet geheel te vreden meer zijn over dit fes tijn, en de doorgewinterde bezoeker klaagt over insla pen van het concours, was het ook dit jaar weer ruim schoots de moeite waard (fo to 15). Onder de 37 ruiters, onder wie zes Nederlanders, be vond zich ook captain Mark Philips, echtgenoot van de Engelse prinses Anne. Hoe wel zijn specialiteit de Mili tary" is, legt hij zich de laatste jaren steeds meer toe op springconcoursen. Op zon dagmiddag werd gereden om de Grote Prijs van Nederland, beschikbaar gesteld door Heineken N V. Mevrouw A. Van der Zee, echtgenote van de Heer J. van der Zee, groepsdirecteur Gedistilleerd Wijn overhandigde de Hei neken prijs aan de Brit Mike Saywell (zie foto 16), die met Miniature de beste prestatie leverde. Der traditiegetrouw wordt de Jumping iedere middag en avond besloten met een show. Dit jaar verzorgde de Westduitse Gabriela Grillo een aantal spectaculaire dressuuronderdelen en gaf het Engelse echtpaar Frank en Cynthia Haydon een 15 gen voor de gekregen gast vrijheid. Ze waren leden van de groep ,,Up with People" een gezel schap, dat geheel bestaat uit jonge mensen van vele, vele nationaliteiten rondom een kern van beroepskrachten. Ze geven een avondvullende voorstelling voor iedereen die dat wil, tegen een bepaalde vergoeding. De medewerkers worden niet betaald. Integen deel, ze geven geld voor het recht om een jaar lang mee te mogen doen. Betalen om hard te werken: Wie vind je zo gek? Bijna iedereen, die de groep bezig heeft gezien, 18 gingen we weer de grauwe middag in en vroegen ons af of je als je ouder bent, de zon ook door je eigen enthou siasme en vreugdevolle blik op het leven, zó kan laten schijnen als deze jongelui. Het is zeker het proberen waard en dat ,,Up with Peo ple" hun toeschouwers op die gedachte brengen, is de grote verdienste van deze groep Op foto 18 overhandigt de heer J. Th. Kappelle, hoofd concernstafdienst public re lations, een Heineken pul en T-shirt aan de leider van de groep. 31 Hoger op met mensen. Ze stonden ongeschminkt en in hun gewone daagse plunje op het toneel van de Heine ken kantine aan de Stadhou derskade te Amsterdam en barstte los in een half uur van zang en dans voor de Raad van Bestuur en enige tiental len medewerkers (foto 17). Ze wilden laten zien wat ze kon den en ook hun dank betui- want een meer aanstekelijke voorstelling kan men zich nauwelijks voorstellen. Het enthousiasme van Up with People springt over op de toeschouwers als de elektri sche vonk tussen twee losse draden Ze zingen melodieën waarvan de noten uit louter vreugde bestaan en hun dan sen is een uiting van levens lust, die niet in bedwang is te houden. Maar dan plotseling is er rust en klinkt er een ern stig lied, gezongen door een jonge stem, die de wereld van haar dwaasheid wil af brengen. Oh hemel, wat is het aanste kelijk. De leden van de groep begroeten elke vreemde als een vriend en reiken het pu bliek de hand onder het dan sen, net alsof ze zo vol van geluk zijn, dat ze de over vloed wel met een ander moeten delen. Na een lang applaus, een toegift en veel handen geven, 17 16 voorstelling met vier hack- ney-paarden.

Heineken - Tap en Schap | 1977 | | pagina 31